Alışveriş_Sepetiniz
Alışveriş_Sepetiniz
Şirket Ünvanı: RABİA Gölükcü
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 11342510164
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 12 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 15 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 13 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

İlginç & Akıllı Ürünler

için 1 sonuç bulundu.

İlginç & Akıllı Ürünler

İlginç akıllı ürünler günlük hayatınızı kolaylaştırmaya, eğlenceli dakikalar geçirmenize, ev ve ofis dekorasyonunuzu tamamlamaya veya bulunduğunuz ortamı güzelleştirmeye yardım eder. Farklı markalara ait ilginç ürünler her bütçeye hitap eden fiyat aralıklarıyla da oldukça cazip.

Ev & Dekorasyon

Ev & Dekorasyon

Aksesuarlar da dahil ev dekorasyon ürünleri evleri dekore etmenin yanında düzenlemeye ve pratik çözümler sunmaya da yardımcı olur. Ev & Dekorasyon kategorisinde karanlıkta ışık veren fosforlu bantlar, yapışkanlı yazı tahtaları (veya kara tahta rulolar), LED ışıklı kitap okuma gözlüğü, masa üstü elektrikli ısıtıcılar, LED ışık şeritleri ve daha niceleri sizi bekliyor.

Hobi

Hobi

Hobiler boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz, başlı başına keyifli uğraşlardır ama onları icra edebilmeniz için ilgili hobi ürünlerinizin olması gerekir. Örgü için ihtiyacınız olabilecek çeşitli ipler, 3D yazıcı kalemler, LED lambalı fotoğraf çekim stüdyolarının yanı sıra stres çarkları, stres topları ve rubik küpler de Hobi kategorimizde yer almakta.

Aksesuar

Aksesuar

Aksesuar pek çok alanda kullanılır ama eşya açısından bakarsak mobilyaları, kıyafetleri ve benzeri temel parçaları tamamlayan daha küçük ve destekleyici şeylere aksesuar deriz. Aksesuar kategorimizde döner başlıklı tüy toplama bandı ve teleskobik sırt kaşıyıcıdan aksiyon kameralı casus gözlüğe kadar pek çok ilginç ve akıllı ürün bulmanız mümkün.

Müzikal Hediyelik

Müzikal Hediyelik

Müzikal Hediyelik kategorisi kar küresi, müzik kutusu ve takı kutuları gibi ideal hediyelik eşya adaylarını barındırır. Kar küreleri müzikli ya da müziksiz olabilir. Müzik kutuları atlı karınca veya balerin figürlü ve dekoratif olabilir ya da takı kutusu veya kumbara olarak kullanılabilecek pratik bir yön taşıyabilir. Bazı müzik kutuları dönen bir kolla, bazıları ise pille çalışır.

Teknoloji

Teknoloji

Teknoloji hayalarımıza daha fazla dahil oldukça teknolojik ürünler ile aksesuarlara da ihtiyacımız o ölçüde arttı. Teknoloji kategorimizde günlük ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek ve işlerinizi pratik bir şekilde halledebilecek çok sayıda ürün bulabilirsiniz. Bunlardan bazıları yapay pilli güvenlik kamerası, kitap ve dergi sayfaları için büyüteç, lazer sunum kumandası, telefon tutucu ve kitap okuma ışığı.

Ofis

Ofis

Ofis kategorisindeki ürünler ofis hayatınızı kolaylaştırmak ve ofis masanızı canlandırmak için var. Yararlı ve pratik ofis ürünleri arasında ofis masası ayak dinlendirme hamağı, renk kataloglarını, LED ışıklı teleskobik sunum çubuğunu ve kablo tutucuları; dekoratif ürünler arasında dönen pilli veya havada duran manyetik dünya kürelerini, masa üstü kinetik Newton denge toplarını saymak mümkün.

Moda

Moda

Dış görünüşüne önem verenler Moda kategorisindeki ürünlerden epey memnun kalabilir. Dekolte kapatmak için dantel işlemeli set bluzlar, sporcular için serinletici havlular, sırtı açık kıyafetler için bel sutyen askısı, boş parfüm şişesi, takma bıyık, topuz yapma tokası, neon bileklik, dikiş seti, geçici dövmeler, dudak dolgunlaştırıcı aparatlar, giyilebilir kollu battaniyeler ve daha fazlası burada.