Alfaheat
Alfaheat
Şirket Ünvanı: Alfaheat Isıtmalı Tekstil Ürünleri ve İleri Kompozit MalzemeleriSan.TicLtd Şti.
İşletme Adı: Alfaheat Isıtmalı Tekstil Ürünleri ve İleri Kompozit MalzemeleriSan.TicLtd Şti.
Tescilli Marka: Alfaheat
KEP Adresi: -
Vergi No: 0510249693
Mersis No: 0051024969300010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 48 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 52 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 50 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Kıyafet & Ekipman

için 12 sonuç bulundu.

Kıyafet & Ekipman

Motosiklet kullanmak bazıları için zevk bazıları için de tutkudur. İster zevk ister tutku olsun motosiklet kullanırken güvenli bir sürüş yapılabilmesi adına sürücülerin motosiklet koruyucu kıyafetleri ile güvenlik önlemlerini almaları hayati önem taşımaktadır. Şehir içi veya şehirlerarası yolculuklar sırasında motosiklet kıyafet setleri kullanmanız sizi olası kazalarda korur. Bu korucuyu donanımlar, sürücüleri olası kazaların yanı sıra olumsuz hava şartlarına karşı da korur. Bir sürücünün motosiklet ekipmanları olarak kask, motosiklet eldiveni, motosiklet pantolonu, motosiklet botu, dizlik ve dirseklik kullanması gerekmektedir. Bu ekipmanlara zorunlu ekipmanlar denir ve hayati öneme sahiptirler. Motosiklet kıyafetleri fiyatı da marka ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Motosiklet Kıyafet Ekipmanları

Motosiklet Kıyafet Ekipmanları

Bu ekipmanlar motor kullanırken can güvenliğiniz için önemli parçalardır. Motosiklet kıyafetleri hava şartları göz önüne alınarak da tercih edilmelidir. Motosiklet pantolonu, kaza ve düşme anında belden ayak bileklerine kadar koruma sağlar ve derinin tahribatını asgari düzeye indirir. Pantolonlar bel, kalça ve diz kapağını kavrayarak korunmasını sağlar. Rüzgârlı, yağmurlu, sıcak ve soğuk gibi çeşitli hava şartlarına karşı korunma sağlar. Motosiklet montları, sürücüye gerekli konforu ve güvenlik özelliklerini sağlar. Omuzlarda ve dirseklerde koruyucularla takviye edilmiştir, düşük ağırlıklıdır, dayanıklıdır ve optimum koruma sağlar. Kullanıcılar sürüş anında sürekli hava ile temas ettikleri için rüzgârdan, yağmurdan, kardan ve çamurdan etkilenebilirler. Motosiklet montları, sürücüleri bu olumsuz hava şartlarının yanı sıra olası kazalarda da korur. Özel olarak üretildikleri için kazalarda sürücüleri koruyan bir siper görevi görürler. Motosiklet kıyafetleri kışlık olarak da bulunur ve sürücülerin kışın da güvenli bir sürüş yapmalarını mümkün kılar. Ayrıca ısıtmalı motosiklet kıyafetleri de kış sürüşlerinin vazgeçilmezidir. Aynı şekilde yazlık motosiklet kıyafetleri ürünleri de bulunur ve yaz aylarında konforlu bir şekilde sürüş yapmanızı sağlar.

Motosiklet Koruma Ekipmanları

Motosiklet Koruma Ekipmanları

Motosiklet koruma ekipmanları, herhangi olası bir kaza anında sizi her türlü yaralanmalara karşı korur. Motor kullanıcılarının sürüş anında kask takması zorunludur. Motor kazalarında darbelere karşı en tehlikeli ve riskli olan yer baş bölgesidir. Kask modelleri kişilerin yolculuk sırasında kafasının kask içerisinde rahat etmesi sağlamakla birlikte sürücünün rahat nefes alıp vermesini de mümkün kılar. Kask modelleri, yarım kask ve donanımlı kask gibi çeşitleri vardır. Yarım kask, şehir içinde, donanımlı kask modeli ise arazi koşullarında ve şehirlerarası yolculuklar için uygundur. Motor sürüş anında hava koşullarına ve sakatlanmalara karşı diz bölgesini koruyabilmek için dizlik kullanmalısınız. Dizlikler tasarımları ve esnek yapıları sayesinde hem sürüş sırasında hem de sürüş dışında rahat hareket edebilme özgürlüğü sunar. Dizliklerin alt kısımlarındaki darbe emici elastik pedler sayesinde eklemleri hem darbelere karşı hem de soğuk havalara karşı korur. Dirseklerde de darbe emici ve nefes alabilen elastik pedler bulunmaktadır. Kaza anında kol bölgesinin korunması için önemli aksesuardır. Yere düşme anında kolun sürtünmelerden ve darbelerden oluşabilecek hasarlara ve kırılmalara karşı kolu korur. Bellik de olası kazalarda yere düşüldüğü anda sürücünün bel bölgesini darbelere ve sürtünmelere karşı korur. Soğuk ve rüzgârlı hava şartlarından da belinizin soğuk almasını engeller. Nefes alabilen yapısı ve darbe emici özellikleri ile azami korunma sağlar.

Motosiklet Ekipmanları

Diğer Motosiklet Ekipmanları

Motosiklet kıyafetleri seti ile seyahatleriniz hem daha güvenli hem de daha konforludur. Motor eldivenleri, sürücülerin vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Eldivenler sayesinde, gidonu daha iyi kavrayabilir ve sürüş anında kontrolü kaybetmezsiniz. Su ve rüzgâr geçirmez özelliği ile her mevsimde rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Mevsim şartlarına göre yaz ve kış motosiklet eldivenleri üretilmektedir. Motosiklet botları, sürücüler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu botlar, kaza durumunda ayak bileğinizde oluşabilecek yaralanma ve sakatlanmalara karşı önlem almanızı sağlar. Bot, ayak ve ayak bileğinizi tam olarak kavradığı için meydana gelebilecek olası durumların en hafif şekilde atlatılmasını sağlar. Kış aylarında su geçirmeyen, yaz aylarında yazlık materyalden üretilen, içerideki nemi dışarı atan özelliklere sahip olan botları tercih etmeniz gerekir. İster arazi, ister uzun mesafeli seyahat fark etmeksizin motosiklet koruma ekipmanları emniyetli bir sürüş deneyimi yaşayabilirsiniz. Diğer motosiklet ürünleri için Motosiklet kategorisini ziyaret edebilirsiniz.