Alfaheat
Alfaheat
Şirket Ünvanı: Alfaheat Isıtmalı Tekstil Ürünleri ve İleri Kompozit MalzemeleriSan.TicLtd Şti.
İşletme Adı: Alfaheat Isıtmalı Tekstil Ürünleri ve İleri Kompozit MalzemeleriSan.TicLtd Şti.
Tescilli Marka: Alfaheat
KEP Adresi: -
Vergi No: 0510249693
Mersis No: 0051024969300010
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 48 7
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 52 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 50 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Avcılık & Balıkçılık

için 10 sonuç bulundu.

Avcılık & Balıkçılık

Balıkçılık ve kara avı için birçok malzemeye ihtiyacınız var ama şanslısınız çünkü aradığınız her şey burada. Balzer, Captain, CosyWolf, Daiwa, Discovery, Remixon ve daha birçok markanın ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Yapay Yemler

Yapay Yemler

Yapay yemler veya suni yemler, balıkları cezbederek onların oltaya gelmesini sağlayan malzemelerdir. Yapay yemlerin sınırsız sayıda rengini ve çeşidini bulabilirsiniz. Bunlar, olta iğnesine veya fırdöndüye sıkıca bağlanarak kullanılır.

Olta & Kamışlar

Olta & Kamışlar

Olta, olta balıkçılığının temel aletidir. Olta birçok unsurdan meydana gelir. Olta kamışı iğne, kurşun, suni yem ve diğer malzemelerle birleştirilerek kullanılır. Olta kamışlarının boyları ve kalınlıkları değişkendir. Katlanabilir teleskopik kamışlar birçok koşula uyar.

İğne, Fırdöndü, Kurşun

İğne, Fırdöndü, Kurşun

Olta iğnesi balıkları yakalamak için gereken çengeldir. İğnelerin şekli ve boyutu avlanacak balık türüne göre değiştirilir. Eklemli bir parça olan fırdöndü misinanın dönerek karışmasını engellemeyi sağlar. Olta kurşunu ise ağırlık yaratarak iğneyi suya batırır.

Misinalar

Misinalar

Misina, yani olta ipi, olta balıkçılığının olmazsa olmazıdır. En yaygın misina çeşidi olan monofilament misinalar tek bir plastik lifinden oluşur ve oldukça ekonomiktir. Misina ne kadar kalın olursa balıkların onu görmesi o kadar kolaylaşır.

Olta Makinesi

Olta Makinesi

Olta makinesi, olta ipini sarmak ve saklamak için kullanılan silindirik cihazdır. Olta makinesi misinayı dolaşmadan hızlı ve kolay bir şekilde sarar, balığı çekmenizi kolaylaştırır ve misinanın direncini artırır. Olta makinesinin parçaları ayrıca satın alınabilir ve değiştirilebilir.

>Kara Avı

Kara Avı

Kara avı malzemeleri kara avcılığını kolaylaştırırken avlanan kişiyi hayvanlardan gizlemeye ve çevresel etkilerden korumaya yardımcı olur. Bu malzemeler arasında avcı yeleği, tozluk, avcı montu, avcı pantolonu dahil kıyafetler, güneş gözlüğü, sırt çantası ve av için gereken diğer eşyalar bulunur.

Çanta & Kutu

Çanta & Kutu

Balıkçı çantası sırt çantasına benzer ama balık malzemeleri ve yedeklerinin yanı sıra kişisel ihtiyaçlarınızı da taşımanızı sağlayan birçok bölmesi bulunur. Takım çantası ise suni yemler, olta iğneleri vb. irili ufaklı birçok malzemenizi düzenli şekilde muhafaza eder.

Balıkçı Kıyafetleri

Balıkçı Kıyafetleri

Balıkçı kıyafetleri balıkçıları ıslaklığın, soğuğun, sıcağın veya güneşin zararlı etkilerinden korumayı hedefler. En önemli balıkçı kıyafetleri arasında balıkçı çizmesi, balıkçı eldiveni, balıkçı tulumu ve yağmurluk sayılabilir.

Şamandıra

Şamandıra

Şamandıra, suyun üstünde batmadan durabilen küçük ve hafif olta malzemeleridir. Suni yemi önceden belirlenmiş bir derinlikte asılı tutabilir, hakim olan akıntıda suni yemi sürükleyerek ulaşılamaz yerlere ulaştırabilir veya balıkların ısırması için bir işaret olabilir. Üst ucu renklidir.

Kepçe & Livar

Kepçe & Livar

Balık kepçesi sapla tutulabilen bir tür balık ağıdır. Sığ sularda balık avlamaya veya bir havuzdan balık çıkarmayı sağlar. Livar ise kapaklı ya da kapaksız olabilen gözenekli bir ağdır ve balıkları bir süre hayatta tutmak istediğinizde kullanılır.

Balık Bulucu

Balık Bulucu

Balık bulucu cihaz, balık bulucu radar veya balık bulucu sonar ses enerjisinin yansımalarını kullanarak balık bulmanızı sağlar. Tekli balıklar veya sürüler, cihazın görüntüleme ekranında semboller kullanılarak belirtilir.

Zıpkın

Zıpkın

Zıpkın en eski balık avlama aletlerinden biridir. Bir sopa, bir zıpkın ucu ve lastikten oluşan geleneksel zıpkın şişlerinin yanı sıra hedefli ve hızlı atış yapmanızı sağlayan havalı zıpkınlar da yaygın olarak kullanılır. Balıkla zıpkın avı zıpkın dalış kıyafeti giyilerek yapılır.