AKM_PIXELTELEKOM
AKM_PIXELTELEKOM
Şirket Ünvanı: FATİH SÖNMEZ
İşletme Adı: PIXEL BİLGİSAYAR
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 27058166960
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 18
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 18
Mağazanın iletişiminden memnunum 17 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Cep Telefonu Yedek Parça

için 1 sonuç bulundu.

Cep Telefonu Yedek Parça

Cep telefonu kullanımının yaygınlaşması ve hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelmesi ile birlikte akıllı cep telefonları başta olmak üzere sadece cep telefonuna adanmış kocaman bir sektör ve pazarın oluştuğunu söylemek mümkün. Bu pazarın büyük bir kısmını tabii ki akıllı telefonlar oluştururken diğer büyük bir kısmını da bu telefonların sorunsuz işlemesini sağlayan ve telefon bileşenlerini meydana getiren yedek parçalar oluşturuyor. Bu kategoride her ihtiyacınıza yönelik cep telefonu yedek parçaları bol çeşit ve uygun fiyatlar ile beğeninize sunuluyor.

Cep Telefonu Ekranı Modelleri

Cep Telefonu Ekranı Modelleri

Akıllı telefonunuzu her daim yanınızda taşıdığınız için ister istemez belli bir noktada zarar görmesi, çizilmesi ya da hasar alması kaçınılmaz hale geliyor. Bu gibi hasarlar çoğunlukla ilk olarak telefonunun ekranına yansıyor demek de yanlış olmaz. Çantanızda ya da ceplerinizde taşıdığınız cep telefonunuzun ekranı çizilebileceği gibi beklenmedik kazalar sonucu telefon düştüğünde ekran tamamen kırılabilir ve paramparça olabilir. sizi yeni bir telefon alma maliyetinden kurtarmak üzere bu gibi durumlarda imdadınıza yeni bir ekran yetişiyor. Cep telefonu yedek parça kategorimizde her cep telefonu modeli ve markası ile uyumlu cep telefonu ekranı çeşitleri bulmanız mümkün. Satın alacağınız yeni bir telefon ekranı sayesinde akıllı telefon deneyiminize uygun maliyetle kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

En Sık İhtiyaç Duyulan Yedek Parçalardan: Batarya

En Sık İhtiyaç Duyulan Yedek Parçalardan: Batarya

Söz konusu cep telefonu yedek parçaları olduğu zaman akla gelen ilk malzeme ekran ise ikincisi de mutlaka batarya oluyor. Yine sık kullanımdan kaynaklanan bir sorun olan şarj sorunu neticesinde telefonlarımızı günde en az birkaç defa şarja takmak durumunda kalıyoruz. Bu da doğal olarak cep telefonu bataryası üzerinde uzun vadede olumsuz etkilere yol açarak bataryanın ömrünü kısaltabiliyor. Bu noktada bataryası ölmüş olan bir cep telefonu ile karşı karşıya kaldığınız zaman tek seçeneğiniz elbette ki telefonunuzu değiştirmek değil. Model ve marka uyumlu yeni bir telefon bataryası satın alarak çok daha uygun bir fiyata telefonunuzu yenileyebilir ve ömrüne ömür katabilirsiniz. Tabii satın alacağınız yeni bataryanın eskisine nazaran daha uzun ömürlü olmasını isterseniz telefonunuzu şarja takarken belli başlı kurallara uymanız gerekir. Bataryanızın, dolayısıyla da telefonunuzun daha iyi performans gösterebilmesi için sitemizde bulunan çeşitli şarj cihazı arasından seçim yapmanız mümkün.

Telefon Kasası, Tuş Takımı ve Diğer Parçalar

Telefon Kasası, Tuş Takımı ve Diğer Parçalar

Cep telefonu ekranları ve bataryalarının yanı sıra cep telefonu yedek parçaları kategorimizde daha eski sürüm telefon modelleri için tasarlanmış tuş takımı ve telefon kasası gibi aksesuarlar da bulmak mümkün. Cep telefonu markası ve modeli ile birebir uyumlu ve tamamen orijinal piller, su geçirmez kapaklar, özel tamir setleri, ekran kurutucu lambalar ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer cep telefonu yedek parçaları bu kategoride beğeninize sunuluyor. Başta Apple, Samsung ve HTC olmak üzere tüm popüler cep telefonu markalarının ürünlerini bulabileceğiniz bu kategoride iPhone 5 bataryası ve Note 4 batarya en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Bütçenize uygun batarya fiyatları ve ekran fiyatları için kategorimizde gezinebilir, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun parçaları bulabilirsiniz.