AKAYLAR
AKAYLAR
Şirket Ünvanı: akaylar giyim san ve yapı tasarımları a.ş
İşletme Adı: Akaylar Giyim San. Ve Yapı Tasarımları A.Ş.
Tescilli Marka: Akaylar, Ekosu, Ekosaat, Ekoyak
KEP Adresi: -
Vergi No: 0140028011
Mersis No: 0014002801100018
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 165 10
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 165 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 155 6
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Perde ve Aksesuarları

için 2 sonuç bulundu.

Perde ve Aksesuarları

Evler, iş yerleri, kısaca pencere bulunan her yerde perdeler dekorasyonun bir parçasıdır. Perde modellerinin hepsi güneş ışınlarını kısıtlamaya ve içeriyi dışarıdan görünmez hale getirmeye yardım eder. Acassia Home, Apolena, Belenay, Brilliant, Camstore, Crate&Barrel, İpekçe, Modafabrik ve daha birçok markanın perde fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Fon Perde

Fon Perde

Fon perde, tül perde ile birlikte kullanılan ve onu tamamlayan bir perde modelidir. Fon perdeler genelde koyu renkli ve kalın olur. Açık da tutulabilirler ama sıklıkla perde mandalı veya perde püskülü ile pencerenin iki yanına plili bir şekilde tutturulurlar. Fon perdeler tam zemin hizasında olmalıdır, fazla uzun ya da fazla kısa olmamalıdır.

Zebra Perde

Zebra perde aslında bir stor perde modelidir. Zebra adını alması çizgili görünümünden kaynaklanır. Mekanik bir sistemle çalışır. Hem gece hem gündüz kullanımına uygundur. Malzeme, renk ve desen yelpazesi oldukça geniştir. Özellikle mutfak ve çocuk odası gibi dinamik mekanlarda ve modern ev dekorasyonlarında zevkle tercih edebilirsiniz.

Kumaş

Hazır perde almak istemeyenler perdelik kumaş alarak kendi perdesini dikebilir veya diktirebilir. Böylece, istediğiniz odaya ve pencereye uygun ölçüleri ekstra masrafa girmeden ayarlayabilirsiniz ve kişiselleştirilmiş perde modelleri meydana getirebilirsiniz. Renk ve doku açısından neredeyse sınırınız yok.

Tül Perde

Tül Perde

Tül perde ev tekstili denilince ilk akla gelen modeldir. Hemen her ende ve boyda tül perde bulmanız mümkün. Renkleri ve desenleri fon perde, zebra perde gibi diğer perde modellerinden daha kısıtlıdır çünkü hedef, sade olması ve güneşlik açık olduğunda güneşle adeta dans etmesi. Tül perdeler genelde beyaz, ekru, kırık beyaz veya krem gibi renklere, düz veya zarif desenlere sahiptir.

Stor Perde

Stor perde özel bir mekanizma yardımıyla çalışan, kumaşın üstteki boruya sarılmasıyla açılan ve bunun tersi harekette kapanan bir perde türüdür. Stor perdede kumaş, tüllerin aksine gergin durur ve zebra perdelerin aksine tek parçadır. Boru kısmının pencere üstündeki duvara monte edilmesi gerekir.

Perde Aksesuarları

Perde aksesuarları perdelerinizi pratik veya estetik olarak kullanmanıza yardım eder. En çok aranan perde aksesuarları braçol, yani perde püskülü, perde mandalı (veya perde tokası), stor perde ve zebra perde montaj ayağı ve diğer montaj malzemeleri, perde boncuğu ve perde çubuğudur.

Çocuk Perdesi

Çocuk Perdesi

Çocuk perdesi olarak özel bir perde modeli yok; zebra perdelerden tül perdelere kadar hemen her perdede çocuk perdesi olma potansiyeli var. Ama çocuk ruhuna uygun renkleri ve desenleri olması şartıyla. Lisanslı çocuk perdeleri anti-bakteriyel ve kırışmaz özellikler taşır.

Güneşlik

Aşırı dik ve yakıcı güneş tül perdelerinize zarar verebilir. Özellikle yaz ayları ve öğlen saatlerinde güneşlikler yardımınıza koşar. Gölge yaratmak istediğinizde, mesela film izlerken de güneşliklerden yararlanabilirsiniz. Güneşlikler genelde beyaz ve krem renklerindedir.

Jaluzi Perde

Jaluzi perde, şerit biçimindeki levhalardan yapılmış perde alternatifidir. Jaluziler, diğer perde çeşitlerinden farklı olarak kumaştan üretilmez. Metal, plastik ve ahşap en yaygın malzemelerdir. Manuel ya da otomatik olarak açılıp kapatılırlar. Temizlikleri başka seçeneklere göre çok daha pratiktir.