AKAYLAR
AKAYLAR
Şirket Ünvanı: akaylar giyim san ve yapı tasarımları a.ş
İşletme Adı: Akaylar Giyim San. Ve Yapı Tasarımları A.Ş.
Tescilli Marka: Akaylar, Ekosu, Ekosaat, Ekoyak
KEP Adresi: -
Vergi No: 0140028011
Mersis No: 0014002801100018
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 158 10
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 158 10
Mağazanın iletişiminden memnunum 149 5
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Ekosaat (1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Ev & Dekoratif Aksesuarlar

için 3 sonuç bulundu.

Ev & Dekoratif Aksesuarlar

Ev dekorasyonu, mobilyalar, perdeler ve halılar gibi temel unsurlar tamamlandıktan sonra ufak dokunuşlarla daha da çekici bir hale getirilebilir. Bu ufak dokunuşları yaparken ihtiyacınız olan dekoratif aksesuarlar oluşturduğunuz dekorasyona kişilik katacaktır. Ayrıntılara önem veren ve ayrıntıların bütünü güzelleştirdiğini düşünenlerdenseniz, evinizi dekore ederken ev dekorasyon ürünleri konusunda ayrı bir özen göstereceksinizdir. Siz bu özeni gösterirken, biz de size ürün çeşitliliği konusunda en kapsamlı ev dekorasyon ürünleri ile yardımcı olacağız. Dilediğiniz ürünü, en güzel modeller ve en uygun fiyatlarla kategorimizde bulabileceksiniz.

Dekoratif Aksesuarlar ve Ev Dekorasyonu İçin Önemi

Dekoratif Aksesuarlar ve Ev Dekorasyonu İçin Önemi

Dekoratif aksesuarlar ve ev dekorasyon objeleri bir odada olağanüstü etkiler yaratabilir. Tasarımcıların görüşü, doğru ev dekorasyon aksesuarları ve objelerini seçerek evinizin sizde yarattığı ruh halini doğrudan etkiliyor olduğunuzdur. Evinizi sevmek, içinde kendinizi iyi hissetmek ve sizi ziyaret eden kişileri de olumlu etkilemek için mekanı nasıl güzelleştirdiğiniz önemli. Estetik açıdan doyurucu olmasının yanı sıra işlevselliğiyle de öne çıkan dekoratif aksesuarlar sayesinde bütüncül, iyi duygular yaratan ve sizi saran bir ev dekorasyonu mümkün.

Dekoratif Aksesuar Seçiminde Bazı İpuçları

Dekoratif Aksesuar Seçiminde Bazı İpuçları

Tasarımcıların ve iç mimarların görüşü, öncelikle özgünlüğe önem vermeniz yönünde. Üstelik evinizin her bir odasını kıyasıya objelerle doldurmaktansa, özgün ve nitelikli ev dekorasyon objeleri seçmek daha mantıklı. Güzel, özgün ve gösterişli bir biblo, çoğu zaman herkeste olan modellerden çok daha etkileyici olacaktır örneğin. Aynı zamanda, salon dekorasyonu için kullanacağınız dekoratif objeleri seçerken özellikle bir alan çalışması yapmalısınız. Küçük bir salonunuz varsa, onu çok fazla aksesuar ile boğmaya gerek yok. Bunun yerine renk, tema ve tasarım açısından salon dekorasyonunuz ile uyumlu olacak, nitelikli ve kaliteli aksesuarlara yönelmeniz yeterli. Örneğin, salonunuzun köşesine bir vazo ve içine en güzellerinden yapay çiçek küçük bir salon için tazeleyici olacaktır.

Kategorimizde Bulabileceğiniz Dekoratif Aksesuarlar

Kategorimizde Bulabileceğiniz Dekoratif Aksesuarlar

Kategorimizin en geniş ürün çeşitliliğini sizlere ulaştırma amacı taşıdığını belirtmiştik. İnceledikçe sizin için hiçbir ayrıntıyı kaçırmadığımızı göreceksiniz. Mum, mumluk, vazo, saksı, biblo, yapay çiçek, küllük, dekoratif tabaklar başta olmak üzere yılbaşı temalı dekoratif aksesuarlar, yatak odalarınız için takı askılığı ve mücevher kutusu gibi hem dekoratif hem işlevsel ürünler kategorimizde sizlerin beğenisine sunuluyor. Gazetelik, şaraplık, dekoratif kutular hem estetiği hem de fonksiyonu bir araya getiren ürünlerimizden bazıları. 1001 Hediye, Ahşap Tasarım, Alara Home, Arte Home, Ark of Crafts gibi markaların en şık ve en yaratıcı ev dekorasyon ürünleri sayesinde siz de dekorasyonunuza parıltı ekleyin.