3dproductsale
3dproductsale
Şirket Ünvanı: AHMET KAYA
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 34777362290
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 20 1
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 20 1
Mağazanın iletişiminden memnunum 20 1
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün İçeriği

(12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Kadın (7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

 • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
 • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Yüz Bakımı

için 27 sonuç bulundu.

Yüz Bakımı

Her kişi farklı bir cilt tipi ve cilt tipine göre doğal olarak meydana gelebilen farklı cilt sorunlarına sahip olabilir. Bu tip sorunların oluşumunu önlemek ve var olan bir sorunun giderilmesini sağlamak üzere piyasada yer alan çeşitli bakım ürünlerinden istifade edebilirsiniz. Yüz bakım ürünleri, piyasada ürünlerini satışa çıkaran çok sayıda farklı kozmetik ve dermokozmetik markası tarafından kullanıcılara sunuluyorlar. İçerik ve formül yönünden birbirinden ayrılan çok sayıda yüz bakım ürünü, yarattıkları etkilerle cildinizin ihtiyacı olan bakımı ve onarımı etkili bir şekilde sağlayabiliyorlar. Siz de yüz bakım ürünleri nelerdir keşfederek, cilt tipinize uygun olan bakım ürünleriyle yüzünüze parlaklık, gerginlik ve estetik açıdan hoş bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Yüz Bakım Ürünleri ile Cilde Etkili Bakım

Yüz Bakım Ürünleri ile Cilde Etkili Bakım

Cildiniz, dış çevreye karşı açık olan ve bu nedenle de çevredeki çeşitli faktörlerden etkilenerek zamanla hijyenini yitirebilen parçanızdır. Çevrenizin sizi algılayış biçiminde oldukça önemli olan cilt sağlığı konusunda hassas iseniz piyasadaki Kozmetik & Kişisel Bakım ürünleriyle, yüzünüzün derisi için gerekli olan bakımı iyi bir şekilde sağlayabilirsiniz. Yüz bakım ürünleri tavsiye ve incelemeler ele alındığında, kullanıcılara kendi cilt tiplerine göre seçim yapmaları konusunda yorumların gündeme geldiği görülebiliyor. Kullanıcı deneyimlerinden ve alanında uzman kişilerin geri bildirimlerinden yola çıkarak ele alındığında kuru, yağlı, karma ve hassas cilt tiplerinin ihtiyacı olan bakımın birbirinden farklı olduğu anlaşılıyor. Bu bağlamda yüz bakım ürünleri piyasaya süren markaların da kullanıcıların bu farklı ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde ürünlerini şekillendirdikleri görülüyor. Kuru ciltler için yüz bakım ürünleri, cildinde kuruluk sorunuyla rutin ya da dönemsel olarak karşı karşıya kalan kullanıcılar tarafından tercih edilebiliyorlar. Genel olarak cilt tipiniz kuruysa ya da özellikle soğuk havalarda, çeşitli ilaçların kullanımında, alerjik reaksiyonlarda cildinizde kuruluk meydana geliyorsa, bu ürünler ihtiyacınız olan nemlendirici etkiyi sağlayabilir. Yoğun olarak nemlendirici formülle üretilen kuru cilt tipine uygun yüz bakım ürünleri; temizleme jelleri, nemlendirici kremler, peeling ürünleri olarak çeşitleniyorlar. Kuru ciltlere uygun temizleme jelleri, cildin hassas bir şekilde temizleyerek, kuruluk oluşumuna neden olan etkenleri ortadan kaldırabiliyorlar. Nemlendirici ürünler ise kuruluk etkisine karşı cildi derinlemesine nemlendirerek, cildin esnek ve nemli hale gelmesini sağlıyorlar. Kuru cilde sahip kişiler için tavsiye edilen yüz bakım ürünleri arasında peeling etkisi yaratan seçenekler ise özellikle nemlendirici uygulamalarından önce gözeneklerin iyi bir şekilde temizlenip, açılmasını sağlıyorlar. Böylelikle nemlendirici krem, sprey, maske gibi uygulamaları yaparken cildiniz emilim için iyi bir şekilde hazır hale gelmiş oluyor. Sonuç olarak cildinize bakımı bütünleşik bir şekilde geçekleştirebiliyor, bu bakım sürecini ilgili ürünlerle rutin hale getirerek sağlıklı bir görünüm yakalayabiliyorsunuz. Yüz cilt bakım ürünleri ile yüzünüzü daha parlak, daha temiz ve düzenli bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Yüz Bakım Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yüz Bakım Ürünleri Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Cilt tiplerine bağlı olarak ürün kullanımı, ilgili üründen alınacak sonucun etkisi açısından oldukça önemlidir. Bu bağlamda yüzünüzün iyi bir şekilde analizini yaparak bir bakım ürününü tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların çoğunlukla karıştırdıkları konulardan birisi yağlı ve kuru cilt ayrımıdır. Bu noktada bilinmesi gereken konu yağlı bir cildin de kuruluk sorunuyla karşı karşıya kalabileceğidir. Bu durumda ağırlıklı olarak nem sorununun giderilmesine odaklanılması ve yüz bakım ürünleri arasından kuru cilt tipine uygun seçeneklerin tercih edilmesi gerekir. Bir noktada karma cilt olarak da değerlendirilebilecek bu tip ciltlere uygun karma formüle sahip ürünler de edinilebilir. Karma ciltler için yüz bakım ürünleri, ciltte yağ oluşumunda meydana gelen dengesizliği giderebiliyorlar ve kuruluk etkisini de iyi bir şekilde sonlandırabiliyorlar. Bu anlamda çok yönlü temizleme, onarım ve bakım etkileri bulunan karma ciltlere uygun yüz bakım ürünleri, cildinizin genel görünümüne denge getiriyorlar. pH dengesi cildinizle uyumlu olan temizleme, onarım ve nemlendirme ürünlerini içeren karma ciltlere uygun bakım ürünü çeşitleri arasından kişisel ihtiyacınıza uygun seçenekleri edinebilirsiniz. Yağlı ciltler için yüz bakım ürünleri, ağırlıklı olarak ciltte meydana gelen aşırı yağlanmaya odaklı çözüm sağlayan formüllere sahiplerdir. Bu ürünlerin yağ dengesini düzenleyici etkisini iyi bir şekilde elde edebilmek için düzenli olarak temizleyici jel ve sabunlardan yararlanabilir; su bazlı nemlendirici krem ve serumlardan yararlanarak cildinizin dengeli yağ üretimini destekleyebilirsiniz. Akneli ciltler için önerilen yüz bakım ürünleri de çoğunlukla yağlı cilt tiplerine benzer özellikler taşırlar ancak daha yüksek hassasiyet özellikleriyle kullanıcılara sunulurlar. Akne oluşumu, cildin doğal dengesinin bozulması, stres, beslenme bozuklukları, hava değişikliği gibi çeşitli nedenlerle söz konusu olabilir. Akneli ciltlere uygun bakım ürünleri cildin yağ dengesini düzenler, ciltteki kuruluğu önleyerek akne oluşumuna sebebiyet verebilecek etkenleri ortadan kaldırırlar. Ayrıca bu ürünler, cildin onarımını hızlandıran özel bileşenleriyle aknenin giderilmesinde faydalı olmanın yanında aynı zamanda akne giderildikten sonra cildin tazelenmesi konusunda da yarar sağlarlar. Siz de kendi cilt tipinize göre piyasadaki ürün alternatifleri arasından seçim yapabilirsiniz. Yüz & Vücut Bakımı kategorisi üzerinden farklı seçenekleri inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Yüz Bakım Ürünleri İhtiyacınız Olan Doğallığı Sağlıyorlar

Yüz Bakım Ürünleri İhtiyacınız Olan Doğallığı Sağlıyorlar

Cilt, insan vücudunun dış çevreye açık olan dış yapısını oluşturduğu için gün boyunca çevresel faktörlere yoğun olarak maruz kalır. Bu faktörler cildin kirlenmesine, gözeneklerin tıkanmasına, doğal nem dengesinin bozulmasına ve leke oluşumuna neden olabilir. Siz kişisel cilt bakımınızı düzenli olarak gerçekleştirebileceğiniz ürünler edinerek bu faktörlere karşı etkili koruma ve temizleme olanaklarına sahip olabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan bakımı gerçekleştirirken doğal bileşenler konusunda hassassanız piyasada yer alan bitkisel yüz bakım ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Bitkisel bileşenleriyle cildin bakımında tamamen doğal etkileri bulunan bu ürünler ısırgan otu, aloe vera, papatya, Hindistan cevizi, sarımsak, lavanta, zeytin yağı içerebiliyorlar. Her biri ciltte meydana gelen farklı bir soruna ya da bakım ihtiyacına yanıt verebilen bitkisel formüllere sahip yüz bakım ürünleriyle cildinizin temizliğini, nemlenmesini ve doğal bir bariyere sahip olmasını mümkün kılabilirsiniz. Organik yüz bakım ürünleri bu alanda formüllerinde paraben, alkol, parfüm gibi çeşitli bileşenleri bulundurmuyor olmaları nedeniyle kullanıcıların beğenisini kazanıyorlar. Özellikle cilt yapısı hassas olan kişiler tarafından kullanılan organik yüz bakım ürünleri bitkisel bileşenlerin yanında hiçbir kullanıcı etken madde bulundurmuyorlar. Yüzde yüz doğal yüz bakım ürünleri arasında tekil bileşene sahip seçenekler de yer alıyor. Bu alanda tercih edebileceğiniz ürün alternatifleri arasında Hindistan cevizi yağı, kantaron yağı gösterilebilir. Cildi tamamen doğal olarak nemlendirilmesinde tercih edilebilecek bu özel yağlar, derinlemesine nem etkisini kendi doğal bileşenlerinden alıyorlar. Ambalajlanmaya hazır hale getirilme ve ambalajlanma haricinde hiçbir işleme tabii tutulmayan bu ürünleri yüzünüzü temizlerken, nemlendirirken, onarım ve bakım sağlamak istediğinizde kullanabilirsiniz. Leke giderici, yaşlanma karşıtı, kuruluk önleyici özellikleri bulunan çeşitli yüzde yüz doğal yüz bakım ürünleri arasından seçim yaparak kişisel cilt tipinizin ihtiyacı olan doğal bakımı pratik bir şekilde uygulayabilirsiniz. Siz de şimdi ürün sayfamıza ilerleyerek kullanıcı yorumlarına göz atabilir, yüz bakım ürün önerileri ve değerlendirmelerini inceleyebilir; kişisel kullanım ihtiyacınıza uygun olan bir yüz bakım ürünü alternatifini belirleyerek hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz.