3dproductsale
3dproductsale
Şirket Ünvanı: AHMET KAYA
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 34777362290
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 29 3
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 30 2
Mağazanın iletişiminden memnunum 28 2
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Aksesuar & Tuning

için 22 sonuç bulundu.

Aksesuar & Tuning

Modifiye ve tuning kavramları Türkçe’ye yabancı dillerden çevrilerek girmiş; kişiselleştirme ve değişiklik yapmak gibi anlamlarda kullanılır. Orijinal olan ürün üzerinde kendi zevkinize göre değişiklik yapıp modifiye ettiğiniz araçlardan biri de otomobillerdir. Aksesuar & tuning, otomobilin görünümünde araç sahibinin beğenisine göre aracı yeniden dizayn etmek için yapılan, aksesuarlar yardımıyla aracı yenileyip kişiselleştiren değişikliklere verilen isimdir.

Aksesuar & Tuning ile Aracınızı Yenileyin

Aksesuar & Tuning ile Aracınızı Yenileyin

Modifiye hem iç hem de dış olarak araçlara uygulanabilir. Motor ve motor performansı alanında yapılan, genellikle hız ve güç arttırımına yönelik bu değişiklikler iç modifikasyon olarak nitelendirilir ve estetik değişimle pek alakalı değildir. Araçların dış kısmında estetik görünümlerinde yapılan ve “giydirmek” tabiri ile kullanılan tuning işlemi ise dış modifiyedir. Oto tuning aksesuar konusunun yaygınlaşması ile oluşan bu yeni sektör, otomobil sahipleri için bir tutku haline gelmektedir. Pek çok araba tutkununun ilgi haline gelen tuning oto aksesuar konusunda fuarlar düzenlenmekte, sırf bu işi yapan yerler açılmakta ve her geçen gün gelişen bir hobi haline gelmektedir. Araçları modifiye ederken dikkat etmek gereken noktalar vardır ve tüm bu işlemler; istenmeyen durumların oluşmasını, aracın performansının düşmesini, araçların fonksiyonlarının azalmasını önleyebilmek adına çok özenli ve itinalı bir şekilde yapılmalıdır. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça rağbet gören bu iş için pek çok aksesuar piyasaya sunulmuştur.

Aksesuar Tuning Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aksesuar Tuning Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tuning aksesuar fiyatları iç modifikasyon yani motor üzerinde yapılan değişikliklerden daha ekonomik olmakla beraber çok geniş bir fiyat yelpazesine sahiptir. Modifiye tuning aksesuar ve performans üzerinde yapılan uygulamalar ise dış görünümü değiştirmekten daha maliyetli bir iş olduğu için bu modifiye türü daha az yaygın olmakla birlikte hız tutkunlarının daha ilgili olduğu bir alandır. Modifiye tuning aksesuar ürünlerinden; stop lambası çerçevesi, kapı kolları, ayna kapakları, yan korumalar, cam çıtaları gibi bir çok genellikle krom maddesinden yapılmış seçeneği piyasada bulabilirsiniz. Bu aksesuar ürünlerini satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bazıları; kendi aracınızın modeline uyumlu ürünler olması, yüksek kaliteli ve paslanmaz metalden elde edilmesi, garanti kapsamında olması, montajının pratik yapılması ve demonte aşamasında aracın orijinalliğine mümkün olduğunca zarar vermemesi olarak sayılabilir.

Aksesuar & Tuning Aracınızı Baştan Yaratıyor

Aksesuar & Tuning Aracınızı Baştan Yaratıyor

Çeşitliliğin oldukça fazla olduğu ve en yaygın tuning aksesuar ürünlerinden birisi jant kapağıdır. Klasik jantlardan sıkılanlar ve özgün bir görünüm isteyenlerin tercih ettiği tekerleklerin iç kısmına takılan ürünlerdir. Metalik görünümlü jant kapaklarından daha klasik modellere kadar pek çok seçenek mevcuttur. En sık rağbet gören ürünlerden biri de cam filmlerdir. Aracın camlarına çekilen koyu cam filmleri sayesinde dışardan bakınca içeri görünmeyecek veya çok az görünecek şekilde ayarlanan bu ürünler aracınıza gizemli ve estetik bir hava kazandırır.Yağmur ve rüzgarın cam açıkken içeriye girmesini önlemek adına kullanılan aynı zamanda hoş bir görünüm veren cam rüzgarlıkları genelde plastikten yapılan bir aksesuardır. Estetik görünüm elde etmenin yanında koruma ve emniyet amacıyla da kullanılan bazı tuning ürünleri oto aksesuar seçenekleri vardır. Örneğin ön kaput rüzgarlıkları yoldan otomobile seken cisimlere karşı boyayı ve aracı korur. Bunlar dışında koltuklara yapılan giydirme işlemleri, direksiyona yapılan deri kaplamalar, araç içinde yapılan kol koyma yerleri gibi küçük değişiklikler araç sahibinin zevkine göre otomobilinin iç dizaynını kişiselleştirme imkanı sunar. Diğer tüm Otomotiv & Motosiklet ürünleri için kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.