Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

İstenmeyen tüyler hemen hemen her kadının ve artık birçok erkeğin ortak sorunlarından biri. İstenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok yöntem var ve hangisinin size en uygun olduğunu tespit etmek pratik meselesi. Abc Derm, Babyliss, Clemy, Depitak, Farmasi ve daha birçok markanın ilgili ürünlerini burada bulabilir ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

Ağda Ürünleri

Ağda Ürünleri

Ağda pekmez ya da limonlu şekerlin kaynatılmasıyla elde edilen macun kıvamında bir maddedir. Çam sakızı da yaygın bir ağda maddesidir. Günümüzde hazır satılan ürünlerde bu ürünler yerine aynı yapışkan etkiyi ve kıvamı verecek kimyasallar kullanılır. Ağda çeşitleri arasında yer alan sıcak ağda, soğuk ağda ve sir ağda ağda bezi ile kullanılır. Ağda bantları ise ellerin arasında sürtünme yoluyla ısıtıldıktan sonra kullanıma hazır olur.

Tüy Dökücü & Sarartıcı

Tüy Dökücü & Sarartıcı

Tüy dökücü ağdadan daha kısa süreli ama acısız bir tüy alma yöntemidir. Tüy dökücü kremler içerdiği maddeler sayesinde tüyleri zayıflatarak köklerine yakın noktalardan kopmalarına yol açar. Bazı tüy dökücü kremlerin keskin kokuları olur ama ağla veya jiletle uğraşmak istemeyenler için kurtarıcı niteliğindedir. Tüy sarartıcı ise tam olarak bir epilasyon yöntemi sayılmaz. Bu ürün tüylerinizi sarartarak onların belirginliğini azaltır ve sizi epilasyondan kurtarmış olur.

Epilatör

Epilatör

Epilatörler de uzun süreli bir epilasyon yöntemidir. Epilatör denildiğinde akla pratik bir şekilde tüy almak için kullanılan tüy yayı veya tüy dökücü aparatlar dışında epilasyon aletleri de gelir. Elektrikle çalışan veya şarjlı olan epilasyon kabaca birçok cımbızdan oluşan cihazlar olarak tanımlanabilir. Bunlar ağda kadar uzun süreli ve yumuşak bir sonuç verir ama yapış yapış his bırakmaz ve en kısa kılları bile alabilir.

Ağda Makinesi

Ağda Makinesi

Ağda makinesi ağdadan vazgeçemeyenler için mükemmel bir ürün. Ağda makinesinde sir ağda kalıpları ısıtılarak eritilir ve ahşap veya spatula yardımıyla istenmeyen tüylerin üstüne sürülür. Sonra standart ağdalarda olduğu gibi ağda bezi yardımıyla çekilir. Ardından cildi yumuşatan ve tahriş önleyen özel yağdan sürülür. Ağda makinesi sık sık ağda yapıyorsanız veya evde çok sayıda ağda yapacak insan varsa oldukça karlı bir seçenektir.

Manuel Tıraş Ürünleri

Manuel Tıraş Ürünleri

Manuel tıraş, etrafında dönen tartışmalara rağmen hala en popüler epilasyon seçeneklerinden biri. Jilet veya tıraş bıçaklarının tüyleri kökünden değil yüzeysel olarak aldığı bir gerçek ama tüyleri olduğundan daha kalın veya daha çok çıkardıklarına yönelik iddia bir efsane. Kalın görüntü yüzeysel epilasyondan kaynaklanıyor. Fazla vakti olmayanlar beş on dakika ayırarak jiletle hazır hale gelebilir. İlerleyen zamanda isterseniz yine ağda veya başka epilasyon yöntemi kullanabilirsiniz.

220v
220v
Şirket Ünvanı: Denkel İletişim Hiz. A.Ş.
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: -
Vergi No: 2920400410
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 634 31
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 641 24
Mağazanın iletişiminden memnunum 551 46
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ağda, Epilasyon, Tüy Alma

için 1 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.