Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm
  • Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm
  • Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm

Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm

Ürün Miktarı
Sırala

Ürün Açıklamaları

Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm

Bvlgari, 1884’ten beri başta mücevher olmak üzere saat, cilt bakım malzemeleri ve parfüm gibi ürünleri ile hizmet vermektedir. Lüks ve prestijli olarak bilinen Bvlgari, parfüm üretimine 1993 yılında başlamıştır. Ürettiği kadın ve erkek parfümleri dünya üzerinde birçok kişinin favorisi olmuş ve beğenilerek kullanılmıştır. Beğenilerek kullanılan erkek parfümlerinden birisi de Bvlgari Man In Black’tir. Gerek EDP olması bakımından hissedilen yoğun ve kalıcı kokusu ile gerekse özgün tarzı ile Bvlgari Man In Black birçok erkeğin tercihidir.

Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm

Bvlgari Man In Black Notaları

Bvlgari Man In Black aromatik ve baharatlı bir koku. Özellikle EDP olması bakımıyla kalıcılık konusunda sizi memnun edecek olan bir parfüm. Man In Black sizi üst notalarında rom ve baharatlar ile karşılıyor, orta notalarında deri, tuberose ve iris çiçeği ile devam eden esans; alt notalarda guaiac ağacı, benzoin ve Tonka fasulyesi ile kapanış yapıyor. Rom ve amberin başlangıçta kendini gösterdiği parfüm, baharatlı ve odunsu kokular ile hissedilmeye devam ediyor. Siz de bu tür kokulara sahip bir parfüm arıyorsanız Man In Black özgün yapısı ile beğenerek kullanacağınız bir koku olabilir.

Bvlgari Man In Black EDP Erkek Parfüm

Bvlgari Man In Black Kullanımı

Bvlgari Man In Black, neo-oryantal ve erkeksi bir koku olarak tanımlanıyor. Bvlgari Man serisinin Bvlgari Man ve Bvlgari Man Extreme’den sonraki üçüncü üyesi olan Bvlgari Man In Black mitolojik bir havaya sahiptir. Mitolojiden, volkanik lavdan ve siyah kumdan ilham alınarak üretilen bu parfüm neo-oryantal tarzı ile dikkat çekicidir. Sahip olduğu bu imaj, parfümün şişe tasarımına da tamamıyla yansımıştır. Siyah şişesinin üzerine altın tonlar ile işlenmiş olan Bvlgari logosu ve aynı renkteki diğer detaylar ile bu mitolojik ve erkeksi havayı yansıtır.

Yan Ürünler

Bvlgari Man In Black erkek parfümü, çeşitli boyut seçenekleri ile sizlere sunulmuştur. Siz de kendinize uygun boyutu satın alarak onun özgün kokusunun farkını yaşayabilirsiniz. EDP olması bakımıyla oldukça kalıcı ve hissedilir bir parfümdür. Kokuyu teninizin her yerinde hissetmek için Man In Black serisinin yan ürünlerini de kullanabilirsiniz. Bvlgari Man In Black tıraş sonrası balmı, şampuan ve duş jeli, stick deodorantı ile cilt bakımınızda da bu hoş kokuyu hissetmenizi sağlayacak. Siz de her cilt tipine uyan bu ürünleri kullanarak onun kokusunu daha hafif bir şekilde cildinizde gün boyu hissedin.