Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm
  • Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm
  • Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm

Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm

Ürün Miktarı
Sırala

Ürün Açıklamaları

Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm

Bvlgari Aqva EDT erkek parfümü size denizi ve okyanusu çağrıştıracak, ferah ve oldukça akuatik bir parfüm. Gerek tasarımı gerekse orta notalarındaki ferah akuatik kokular ile o tam bir aqua grubu parfümü. Piyasada bulunan ünlü ve prestijli parfüm markalarına ait aqua temalı birçok erkek parfümü göze çarpıyor. Bunların en bilinen ve en sevilenlerinden birisi de Bvlgari Aqva. Hem Bvlgari kalitesi hem de esansındaki enerjik havası ile birçok erkeğin tercihi.

Bvlgari, Roma’da kurulmuş ünlü, lüks ve prestijli bir marka. Mücevher ve saat gibi birçok ürün yelpazesi olup 1993’te parfüm üretmeyen başlayan Bvlgari, parfümleri ile de birçok klasiğe imza atmış ve beğeniyle kullanılmıştır.

Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm

Ferah ve Akuatik

Bvlgari Aqva, Eau de Toilette türünde bir parfüm olup içerisindeki esans oranı yaklaşık %10’dur. Bu oranın da etkisiyle hafif bir koku isteyenler için ideal parfümlerden birisi olmuştur. Deniz ve okyanus gibi suyla ilgili temalardan esinlenilerek üretilen Aqva EDT, enerjik ve canlı bir koku arayan erkeklere hitap eder. Ferah ve akuatik kokusu ile özellikle yaz aylarında kullanım için tercih edilmekte olup, tüm mevsimlere uygundur. Onu hem gündelik kullanımınızda hem de şık giysileriniz ile tercih edebilir, benzersiz enerjisini her an hissedebilirsiniz.

Notalar

Bvlgari Aqva erkek parfümü sizleri üst notalarındaki sicilya limonu ve nane esansı ile karşılıyor. Bu turunçgil kokuları onu ilk kokladığınız anda sıcak ve dinamik bir hava yaratıyor. Ardından gelen posidonia ve buzlu su ahengi orta notalarını oluşturuyor. Buzlu suyun etkisiyle aquatik imajına kavuşan parfümde okyanus hissini derinlemesine hissedebilirsiniz. Bu esanslar parfümün dip notalarında ise vetiver ve amber minerali ile buluşuyor. Tüm bu esans birleşimi Bvlgari Aqva’ya doğal ve enerjik bir imaj katıyor. Sudan gelen bu enerji parfümün her yerine yansıyarak onu genç ve dinamik bir yapıya büründürüyor.

Bvlgari Aqva EDT Erkek Parfüm

Bvlgari Aqva Kullanımı

Bvlgari Aqva’dan en kalıcı etkiyi alabilmek için onu boyun ve bilek gibi bölgelerde kullanabilir, ayrıca kıyafetlerinize de sıkabilirsiniz. Kokunun kalıcılığını arttırmak adına onu serinin yan ürünleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Örneğin Bvlgari Aqva stick deodorant ile kokuyu tamamlayabilir, cildinizde daha iyi hissedebilirsiniz. Stick deodorant alkol içermez ve gün boyu ferahlık sağlar.

Bvlgari Aqva EDT erkek parfümü yalnızca kokusu ile değil tasarımı ile de maskulen, akuatik ve enerjik bir imaj sergiler. Onun okyanus tonlarındaki şişe tasarımı ve metal ile birleşimi enerjik ve genç havasını yansıtır.

Bvlgari Aqva EDT ve daha birçok Bvlgari ürünü n11.com’da sizleri bekliyor. Siz de Bvlgari parfüm ve cilt bakım ürünlerini n11.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.