Burberry London EDT Erkek Parfüm
  • Burberry London EDT Erkek Parfüm
  • Burberry London EDT Erkek Parfüm

Burberry London EDT Erkek Parfüm

Ürün Miktarı
Sırala

Ürün Açıklamaları

Burberry London EDT Erkek Parfümü

Ünlü moda markası Burberry 1856 yılında kurulup, o günden bu güne dek kaliteli bir imaj sergilemiştir. 1981 yılında ilk erkek parfümü olan Burberry for Men ile erkeklerin beğenisini toplayan marka, ardından yine klasik sayılacak birçok erkek kokusuna imza atmıştır. EDP ya da EDT olarak piyasaya sürdüğü ve özgün tarzıyla dikkatleri topladığı erkek parfümleri ile en çok tercih edilen parfüm markalarından birisidir.

Siz de hem özgün tarza sahip hem de klasikleşmiş bir koku arıyorsanız Burberry erkek parfümleri arasından tercih yapabilirsiniz. Aradığınız koku gündelik kullanım içinse, bu konuda en çok tercih edilenlerden biri olan Burberry London EDT erkek parfümü sizin için de doğru parfüm olabilir. Burberry London erkek parfümü, EDT yani Eau de Toilette olarak piyasaya sürülmüş olan bir üründür. İçerisindeki esans miktarı EDP parfümlere göre daha azdır. Bu özelliği ile gündelik kullanım için oldukça uygun bir kokudur.

Burberry London EDT Erkek Parfüm

Burberry London Notaları

Burberry London Men, hem esansı ve notaları hem de tasarımı ile İngiliz ruhunu yansıtır. İngiliz erkeğinin kaliteli ve şık giyim tarzına uygun olarak üretilmiş olan parfüm şık cam şişesi içerisinde klasik Burberry kumaşı ile detaylandırılarak sunulmuştur. Onun hafif ve ferah kokusunu amber ve ağaç esanslarının ağır bastığı bir koku olarak tanımlamak mümkün.

Burberry London’ın üst notalarında bergamot, lavanta, tarçın yaprakları ve siyah biber hissedilirken, orta notalarında mimoza, şarap ve deri; alt notalarında ise Guaiac ağacı, Meşe yosunu, Opoponax ve Tütün yaprakları hissediliyor. Siz de günlük şık tarzınızı bu İngiliz stili ile bütünleştirmek istiyorsanız Burberry London doğru parfüm olabilir.

Burberry London EDT Erkek Parfüm

Burberry London Ürünleri

Burberry London şık tasarımı ve özgün şişesi ile birden fazla boyut seçeneği ile bulabileceğiniz bir üründür. Onun, 50 ml ve 100 ml olan boyutları arasından seçim yapabilirsiniz. Parfümünüzün gün boyu hissedilebilir olması için onu nabız noktaları olan boyun, bilek gibi bölgelere sıkabilir ayrıca temiz kıyafetlerinizde de kullanabilirsiniz. Burberry London yan ürünleri ile birlikte kullanıldığında da oldukça etkileyici bir kalıcılığa sahip olur. Burberry London duş jeli ya da Burberry London tıraş balmını kullanarak bu klasik kokuyu cildinizde gün boyunca hissedebilirsiniz.

Siz de hem klasikleşmiş hem de kalıcı bir erkek parfümü arıyorsanız Burberry erkek parfümlerine göz atmanızda fayda var. Hafif ama kalıcı etkisiyle Burberry London EDT uzun süre severek kullanabileceğiniz bir koku. Onu indirimli fiyatlar ve güven ile n11.com’dan satın alabilirsiniz.