Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm
  • Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm
  • Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm

Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm

Ürün Miktarı
Sırala

Ürün Açıklamaları

Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm

Azzaro erkek parfümleri arasında en klasik kokulardan biri sayılan Azzaro Pour Homme EDT birçok erkeğin beğenerek kullandığı bir parfüm. Klasik olmasının yanı sıra akılda kalıcı notalara sahip olan Azzaro Pour Homme EDT ile siz de farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Azzarro ünlü bir Fransız moda markasıdır. Kadın parfümlerinin ardından üretmeye başladığı erkek parfümleri ile iddialı ve akılda kalıcı bir imaj sergilemiştir. 1978 yılında Azzaro için Gerard Anthony, Martin Heiddenreich ve Richard Wirtz tarafından üretilmiş olan Azzaro Pour Homme günümüzde hala birçok erkeğin tercihi olan parfümler arasındadır. Oldukça fazla notanın bir araya getirilmesi ile oluşturulmuş olan ürün, ferah bir sprey parfüm olarak tanımlanabilir.

Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm

Notalar

Ferah ve kendine özgü kokusuyla Azzaro Pour Homme EDT, enerjiyi ve odunsu notaları bir arada sunuyor. Üst notalarda özellikle kimyon, lavanta, adaçayı, süsen, anason, fesleğen, limon ve bergamotu hissedebilirsiniz. Bu üst notalar, orta notalarda ardıç, sandal ağacı, silhat, Kabe samanı, kakule gibi odunsu esanslar ile buluşarak özgün bir hal alıyor. Alt notalarında hissedilen amber, misk, tonka fasulyesi ve meşe yosunu da ona hem ferah hem de etkileyici bir imaj katıyor. Onu sıktığınız ilk anda enerjik havasını hissedeceksiniz. Ardından gün boyu size ferah bir his veren odunsu notalar sayesinde siz de bu özgün kokunun farkını yaşayabilirsiniz.

Azzaro Pour Homme EDT Erkek Parfüm

Kullanım

Azzaro Pour Homme EDT erkek parfümü, Eau de Toilette olması bakımıyla yaklaşık %10 oranında esans içermektedir. Bu oran onu ferah ve hafif bir koku yapar. Dolayısıyla gündelik kullanım için ideal bir üründür. Siz de hem hafif hem de kalıcı olan bu kendine özgü parfüm ile fark yaratabilirsiniz. Onu özellikle yan ürünleri ile birlikte kullandığınızda çok daha etkili olacak ve esansı teninizle daha iyi uyum sağlayacaktır. Böylece gün boyu daha uzun süre kalıcı olmasını sağlayabilirsiniz. Onu teninizdeki nabız noktalarına ve temiz kıyafetlerinize sıkarak en iyi etkiyi elde edebilirsiniz.

Azzaro Pour Homme EDT’nin özgün kokusunu beğeniyorsanız, serinin diğer parfümlerini de inceleyebilirsiniz. Örneğin Azzaro Pour Homme Night Time EDT ya da Azzaro Pour Homme Elixir EDT ürünleri de kendilerine has kokuları ile oldukça dikkat çekici.

Azzaro Pour Homme EDT 30 ml, 50 ml ve 100 ml olmak üzere farklı boyut seçenekleri ile sizlere sunulmuştur. Siz de ihtiyaç duyduğunuz boyuttaki parfümü alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca, Azzaro parfüm çeşitleri ve Azzaro Pour Homme EDT’nin farklı boyutlarını n11.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.