Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 4 sonuç bulundu.
Ürün Tipi seçiniz
 • 3.200,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  2.978,00 TL

  basaran_lastik
  %100
 • 172,50 TL 142,83 TL
  % 17
  DelkaOtomotiv
  %99

Bkt Oto Lastik

Otomobil lastiği denince birçok kişinin aklına binek araçlar gelmektedir. Lastik sektöründe binek araçlar dışında tarım, endüstri ve ağır inşaat makinelerinde üretim yapmakta olan BKT lastik Hindistan’da, otoyol harici oto lastik üretimi öncü firmalar arasındadır. BKT oto lastik ürünlerine farklı bir pencereden bakıp en zorlu şartlarda çalışan iş makineleri kullanıcılarına yönelik ürünler üretmektedir.

BKT Lastik Modelleri ve Kullanım Alanları

BKT Lastik Modelleri ve Kullanım Alanları

BKT Lastik markasının, Off-Highway adı verilen otoyol dışında çalışan araçlara yönelik ürünleri bulunmaktadır. Tarım sektöründe, traktörden römorka, hasat makinesinden traktör takım tekerlerine kadar tarımda kullanılan her alanda ürün modelleri bulunmaktadır. Endüstriyel ve inşaat alanında kullanılan; forklift, greyder, vinç ve ekskavatör gibi araçlarda da kullanıma uygun ürün modelleri bulunmaktadır. Son yıllarda yapmış olduğu yatırımlarla dünya genelinde ki pazar payında ciddi bir büyüme elde eden BKT, yol harici lastik modellerinde küresel piyasada ciddi bir oyuncu haline gelmiştir. Ülkemizde BKT lastik kullananlar ağırlıklı olarak tarım ve endüstriyel makine grubundadır. Her iki sektörde de arazide çalışan araçlar için yol tutuşu fazlası ile önem arz etmektedir. Kesilme ve parçalanmaya karşı özel bir bileşimden oluşan lastikler oldukça uzun ömürlüdür. Yol tutuşun dışında diğer bir önemli husus ise yük taşıma kapasitesidir. Taşınacak yük miktarına göre farklı BKT lastik modelleri bulunmaktadır. Çok katmanlı çelik kuşaklı radyal yapılı lastikler, düşük dönüş direnci, daha az titreşim, delinmeye karşı dayanım ve daha fazla yük taşıma kapasitesi sağlamaktadır.

BKT Lastik Bakım ve Kullanımı

BKT Lastik Bakım ve Kullanımı

Lastiklerin daha uzun ömürlü olabilmesi için bazı kullanım ve bakım şekillerine uymak gerekir. Bunun için öncelikle lastiğinizi iyi tanımalısınız. BKT lastik özellikleri, tıpkı binek otomobillerde olduğu gibi lastik üzerinde bir takım harf ve sayılar ile belirtilmiştir. Lastik üzerinde marka, alt marka adı, desen adı, yük ve hız endeksi, dönme yönü, lastik tipi, boyutu, güvenlik uyarıları gibi birçok bilgi mevcuttur. BKT lastik nasıl daha uzun ömürlü olur sorusuna en iyi cevap doğru saklama koşullarıdır diyebiliriz. Öncelikle lastikler güneş ışığından uzak, yağ, yakıt ve reçinelerden arındırılmış, serin ve kuru bir yerde saklanmalıdır. Lastikler su geçirmeyen bir örtü ile kaplanarak, dik duracak şekilde yan yana istiflenmelidir. Lastikler yatay olarak birbirinin üzerine istiflenir ya da bir yere asıldığında, bu saklama şekli lastiklerin yapısını bozacaktır. Endüstriyel alanda kullanılan lastikler genelde büyük boyutlu ve ağırdırlar. Bu sebeple lastiklerin taşınma şekli de oldukça önemlidir. Lastiğin yanlış taşınması ürüne zarar vereceği gibi taşıyan kişiye de zarar verebilir. Oturma yatağında meydana gelecek bir hasar lastiğin iyi şişmemesine ve hasar görmesine neden olabilir. Bu hasarların önüne geçmek için lastiklerin forkliftle ve oturma yatağından değil, yüzeye temas eden kısmından kaldırılması önerilmektedir.

BKT Lastik Üretim Teknolojisi

BKT Lastik Üretim Teknolojisi

BKT lastiklerin hızla gelişmesinin en büyük nedenlerinden biri Ar-Ge’ye verdiği önemdir. Ar-Ge bölümü yeni bir lastik tasarlamaktan tutun da ürün performansını geliştirecek teknolojiler üretmek gibi birçok alanda çalışmalar yapmaktadır. BKT lastik yorum ve özellikleri incelendiğinde, ürünlerde kullanılan güncel teknolojiler görülmektedir. Hindistan Chopanki Ar-Ge merkezinde analiz, kimya ve fizik laboratuvarları bulunmaktadır. Laboratuvarların dışında kapsamlı bir lastik test alanı da bulunmaktadır. Bu tesislerde araziye yönelik tamamen çelikten üretilen radyal lastiklerin ilk kez üretimi yapılmıştır. BKT, üretim yaptığı endüstri ve tarım araçlarına yönelik kullandığı teknolojiler ile lastiklerin oldukça uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. Tüm BKT lastiklerin, ISO kalite standartları sertifikası bulunmaktadır. Sürekli hareket halinde olan ve her zaman zorlu koşullarda çalışan bu araçlarda sağlamlık birinci öncelik olsa da tüketiciler için fiyatta önemli bir faktördür. BKT lastik fiyatları incelediğin de fiyat performans oranı oldukça iyi olduğu görülmektedir. BKT lastik ve jant üretim tesislerinin en büyük özelliklerinden biride çevreye ve yenilenebilir enerji kaynaklarına duyduğu saygıdır. Tüm tesislerinde çevre standartlarına tam uygunluk ile çalışmaktadır. Bu bağlamda ISO 14001:2015 sertifikası bulunmaktadır. Bunun yanında kimyasal kullanımını denetleyen REACH Avrupa Birliği Yönergesi ile de tam uyumluluk içindedir.

Arama Kriterleriniz

BKT
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3247)
Goodyear (2889)
Continental (1194)
Lassa (780)
Petlas (843)
Bridgestone (1163)
Nokian (1594)
Hankook (1687)
Dunlop (236)
Kormoran (958)
Pirelli (2517)
Laufenn (677)
Kumho (540)
Nexen (522)
Nankang (354)
Debica (351)
Sava (315)
Özka (309)
Bf Goodrich (237)
Riken (227)
Windforce (214)
Falken (170)
Starmaxx (164)
General (150)
Winrun (146)
Roadstone (138)
Dayton (134)
Semperit (113)
Milestone (101)
Farroad (95)
Tigar (95)
Tracmax (94)
Matador (71)
Viking (68)
Fulda (53)
Minerva (46)
Strial (39)
Kinforest (32)
Cratos (23)
Doublestar (23)
Anlaş (22)
Barum (22)
Landsail (20)
Platin (20)
Saferich (20)
Wanlı (16)
Achiles (15)
GT Radial (15)
APlus (14)
Billas (14)
Vredestein (14)
Gripmax (13)
AJS (12)
Altenzo (11)
Yokohama (11)
Toyo (10)
Taurus (9)
Vitour (9)
Sportiva (8)
Evergreen (7)
Gislaved (7)
Jinyu (7)
Mitas (7)
Triangle (7)
Kelly (6)
Maxxis (6)
Saetta (6)
Sunny (6)
Marshal (5)
BKT (4)
Mabor (4)
Sailun (4)
Delinte (3)
Duro (3)
Ecomaster (3)
Point S (3)
Sunitrac (3)
Uniroyal (3)
Victorun (3)
Waterfall (3)
Alliance (2)
Cooper (2)
Feuvert (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Kenda (2)
Kleber (2)
Linglong (2)
Starfire (2)
Tatko (2)
Zeetex (2)
Accelera (1)
Aotelli (1)
Federal (1)
Formula (1)
Gerutti (1)
Kingstar (1)
MOMO (1)
Motrio (1)
Rotalla (1)
Tyfoon (1)
Dİğer (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL