TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Evrak Çantası

için 1,314 sonuç bulundu.

Evrak Çantası

Dosyalama ve arşivleme denince akla ilk olarak karton klasör veya plastik klasör gibi bir rafta sabit duran ürünler gelir. Ama bu klasörlerin içinden bazı dokümanları yanınızda taşımanız gerektiğinde evrak dosyaları kaçınılmaz bir ürün olarak karşınıza çıkar.

Evrak Çantası Nedir?

Evrak Çantası Nedir?

Evrak çantası birbirinden farklı modelleri ve renkleri olan, oldukça pratik, hatta şık bir doküman taşıma ürünüdür. Evrak çantalarını genelde öğretmenler, devlet memurları veya banka gibi arşivlemeye sık sık ihtiyaç duyan şirketlerin çalışanlarının elinde sık sık görmeniz mümkün. Evrak çantası, proje çantası ve sunum dosyası ürünlerle birlikte öğrencilere de hitap eder. Evrak çantası modelleri temel olarak ikiye ayrılır. Biri aynı laptop çantası görünümünde (hatta günümüzde çoğunlukla laptop bölmeli) olan yatay veya dik evrak çantalarıdır. Bu modeldeki evrak çantası deri veya kumaş olabilir. Diğer evrak çantası modeli ise plastiktir ve çanta görünümüne sahip değildir. Bu çantalar körüklü veya cırtlı olabilir, ya elde ya da çantada taşınır.

Evrak Çantası Nasıl Kullanılır?

Evrak Çantası Nasıl Kullanılır?

Evrak çantasını kullanmak oldukça kolay. Deri veya kumaş evrak çantanıza laptop, notebook veya tabletinizi yerleştirdikten sonra gereken belgelerinizi çantanın size ayırdığı bölmelerle güvenli bir şekilde taşıyabilirsiniz. Ödev teslimi yapacak öğrenciler, sınav kağıdı okuyan öğretmenler veya sözleşme taşıyan şirket çalışanları hava koşullarından bağımsız olarak konforlu şekilde evrak çantası kullanabilir. Evrak çantası erkek ya da kadınlar için modellere sahip olsa da genelde unisex siyah deri veya kumaştan ya da herkese uygun renkli plastikten yapılır. Plastik evrak çantasını elinizde veya kolunuzun altında uzun süre taşımak yorucu gelirse geniş bir sırt çantası veya laptop çantasından da yardım alabilirsiniz. Unutmayın evrak çantası dosyalarınızı korumalı ama sizi de yormamalı.

Evrak Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Evrak Çantası Fiyatları Ne Kadar?

Evrak çantası fiyatları oldukça değişken ama her bütçeye uygun ürün bulmak mümkün. En yüksek fiyatlar tahmin edebileceğiniz üzere deri evrak çantalarında bulunur ama kumaş veya plastik ürünler daha ekonomiktir. İşiniz gereği şehir içi, şehir dışı veya ülke dışı seyahat etmeniz gerekiyorsa evrak çantanızın olmaması düşünülemez. Şık ve dayanıklı bir evrak çantasını günlük çanta olarak da gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Sizin için çok değerli olan dokümanlar için sert yapıdaki şifreli evrak çantalarını tercih etmeniz mümkün. Evrak çantası alırken malzemesinin kalitesinin yanı sıra açma kapama düğmesi veya fermuarlarının sağlamlığı da önemli. 222 Concept, 3K, 404, Ark, As ve diğer markaların evrak çantası modellerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (24)
3K (1)
404 (3)
Abig (1)
Abka (1)
Adeland (1)
Alone (24)
Ant (1)
Ark (1)
As (1)
Bigpoint (6)
Brons (2)
Bushman (2)
Cakard (6)
Colop (1)
Comix (7)
Databank (1)
(849)
Exacompta (1)
GIPTA (2)
Globox (2)
Gülpaş (1)
HP (1)
Kraf (32)
Leitz (1)
Liz (4)
MAS (6)
Max (1)
Mikro (5)
Nava (4)
No Name (1)
Noki (6)
Ofica (4)
ofmark (1)
Puti (1)
Rubenis (1)
Scrikss (1)
Serve (3)
Smato (10)
Südor (5)
U.S. Polo (13)
Umix (5)
Umur (2)
Visconti (1)
Yaygan (2)
Önder (57)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (49)
ve üzeri (51)
ve üzeri (52)
ve üzeri (55)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL