TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bloknot

için 2,331 sonuç bulundu.

Bloknot

İçerisinde yaşadığınız ev, ofis, iş yeri gibi çeşitli ortamların yapılarında meydana gelen çeşitli bozulmalar, günlük yaşam kalitenizi düşürebilir. Hem estetik açıdan hem de işlevsel açıdan ortamınızda meydana gelen bu tip bozulmaları kişisel uygulamalarla giderebilir ya da tamirini gerçekleştirecek olan ustanın kullanacağı malzemeleri arzu ettiğiniz kaliteyle edinebilirsiniz. Piyasada yer alan yapı malzemeleri çeşitleri, bir yapının kurulmasında ya da onarılmasında kullanılabilecek farklı alternatifleriyle karşınıza çıkıyorlar. Teknik açıdan ve üretimlerinde kullanılan malzemeler yönünden farklılaşan bu ürünleri inceleyerek kullanım alanınıza uygun alternatifi edinebilirsiniz. Yeni yapı malzemeleri ile yeni bir yapı oluşturabilir ya da onarımda kullanıma uygun ürünlerle pratik bir şekilde çözüm üretebilirsiniz.

Bloknot Seçenekleriyle Unutkanlığa Son

Bloknot Seçenekleriyle Unutkanlığa Son

İş yoğunluğu ve fazla çalışma, modern dönemde birçok kişinin hayatında çeşitli sorunlarla karşılaşmasına neden olabiliyor. Özellikle yüksek tempolu bir iş alanında çalışıyorsanız, farklı türlerdeki işleri ve yerine getirilmesi gereken görevleri karıştırmamak için küçük notlar almak hayatınıza kolaylık kazandırabilir. Telefonunuza, bilgisayarınıza ya da tabletinize alacağınız notlar çeşitli nedenlerle kaybolabileceğinden her an elinizin altında tutabileceğiniz bir bloknot defter size bu anlamda güven verebilir. Bloknot defter seçenekleri klasik olarak bir defter gibi tasarlanıyorlar. Bu anlamda oldukça pratik ve kullanışlı oldukları söylenebilen defter bloknotların önemli faydalarından birisi kolay koparılabilir sayfaları olarak gösterilebilir. Bloknot mantığıyla tasarlanan bu Defterlerin yapışkanlı sayfaları, tek bir çekiş ile kolayca defterden ayrılıyor; böylelikle siz herhangi bir sayfaya aldığınız notları dilerseniz etrafınızdaki herhangi bir noktaya yapıştırarak göz önünde tutabiliyorsunuz. Kapaklı bloknot çeşitleri olarak da değerlendirilebilen defter formundaki bloknot seçeneklerinin önemli yararlarından birisi de kapaklı tasarımları sayesinde bloknot yapraklarının koruma altında olmasıdır. Dilerseniz bir defter gibi de kullanabileceğiniz bu seçeneklerden yaprakları koparmayabilirsiniz. Böylelikle her defasında defterinizi yanınızda bulunduruyor olmanız ve not aldığınız bilgilere her zaman erişebilmeniz mümkün olabilir. Bloknot küp formundaki çeşitleriyle de tercih edilebiliyor. Evde ya da ofiste masanızda bulundurduğunuzda, anlık olarak küçük ve önemli notları alabilmenizi sağlayan küp bloknotların piyasada çeşitli alternatifleri yer alıyor. Yapışkanlık küp bloknotlar, herhangi bir kutu ya da kaplama ile korunmalarına gerek kalmadan el altında bulundurulabiliyorlar. Böylelikle her not için yeni bir sayfayı pratik bir şekilde koparabiliyorsunuz. Yapışkansız seçenekler ise genellikle bir karton kutu veya kaplama ile kullanıcılara sunuluyorlar. Böylelikle yapraklar dağılmıyor, her kullanım için yapışkansız bloknot kutu içerisindeyken bir yaprak çıkarılabiliyor. Ofis kullanımı için ideal olan bu modellerle aldığınız özel notları çeşitli noktalara araçlar kullanarak iliştirebilirsiniz. Küp bloknot alternatiflerini de dilerseniz defter formundaki seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. Kare şeklinde 100 yaprağa kadar sayfası bulunan bu defterler, kapaklarında çeşitli yapışkan notluklar da bulundurabiliyorlar. Böylelikle çalışmalarınız sırasında sayfa işaretleme, mini notlar alma ve ayraç olarak kullanma gibi çeşitli ihtiyaçlarınıza karşılık bulabiliyorsunuz.

Bloknot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bloknot Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kırtasiye sektöründe ürünler piyasaya süren markalar, kullanıcıların çeşitli ortamlardaki ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ürünlerini şekillendiriyorlar. Öğrenciler, ofiste çalışanlar ya da ev ortamında anlık olarak not alabilme ihtiyacı olanlar için üretilen farklı özelliklere sahip bloknotlar piyasada bulunabiliyor. Bu ürünler arasında pratik kullanım özellikleri dikkat çeken masaüstü bloknot alternatifleri, özellikle ofislerde ve ev içerisinde çalışma masalarında faydalı özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Masanızın üzerine yerleştirerek, çalışmalarınız sırasında sayfa sayfa kullanabileceğiniz masaüstü bloknotlar çoğunlukla çok sayıda yaprakla piyasada yer alıyorlar. Bu nedenle çantada taşınarak kullanıma uygun olmayacağı söylenebilen bu ürünleri masa üzerinde kullanabiliyorsunuz. Magnetli bloknot alternatifleri, piyasada pratik kullanım standartlarıyla dikkat çekiyorlar. Yapışkanlı olarak dizayn edilen bu bloknotlar, sırt kısımlarında yer alan magnet sistemleriyle metal yüzeylere yapıştırılabiliyorlar. Böylelikle göz önünde bir noktaya manyetik özelliği sayesinde yapıştırarak kullanabileceğiniz bloknotlar, sırtlarında yapışkan materyal bulunmadığından kullanım alanınızda leke bırakmıyorlar. Hem hijyenik hem de pratik olmaları yönünden farklı olan bu ürünleri buzdolabınıza, metal çalışma masanıza veya bilgisayar kasanıza yapıştırarak rahatça kullanabiliyorsunuz. Renkli küp bloknot alternatifleri, işlevsel özellikleriyle tercihiniz olabiliyorlar. Çok sayıda rengi bir arada bulunduran küp formundaki bu bloknotlarla, farklı amaçlar içeren notlarınızı farklı renklerdeki sayfalara not alabiliyorsunuz. Böylelikle renkleri farklı segmentlere göre ayırarak, notlarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerektiğinde kolay bir şekilde aradığınız notu bulabilme şansına sahip olabiliyorsunuz. Renkli bloknot alternatiflerinin önemli faydalarından birisi de yapışkanlı seçeneklerinin çeşitli kapalı kutu ya da dosyaların sınıflandırılmasında sağladıkları organize olma özellikleri olarak gösterilebilir. İçerisinde ne olduğunu göremeyeceğiniz kutuların ya da çeşitli kapalı eşyaların üzerine farklı renklerde yapışkan bloknot sayfalarını uygulayarak ayrımları kolayca yapabilirsiniz. Bloknot fiyatları incelendiğinde, piyasadaki ürün alternatiflerinin yaprak sayıları, fonksiyonel özellikleri ve tasarımlarıyla farklı fiyatlarla kullanıcılara sunuldukları görülebiliyor. Bu anlamda Kırtasiye & Ofis sektöründe birçok farklı standartla dizayn edilen bloknot bulunduğundan, fiyat açısından geniş bir skalanın söz konusu olduğu söylenebilir. Siz de ihtiyacınıza ve bütçenize göre uygun bir bloknot ürününü edinebilirsiniz.

Bloknot Kullanımında İşlevsel Özellikler

Bloknot Kullanımında İşlevsel Özellikler

Ofis ortamında iş karmaşası yaşamamak üzere notlar almak, sınıflandırma araçları kullanmak ve çeşitli işlevsel ürünlerden faydalanmak oldukça yararlı olabilir. Özellikle aynı alanda birden fazla farklı işle uğraşanların yaşadıkları kafa karışıklığını gidermek konusunda etkili sonuçlar sağlayan bloknotlar kullanıcılar tarafından beğenilerek tercih edilen çeşitleriyle piyasada yer alıyorlar. Ofisinizde tarzınızı masanızdaki aksesuarlarla ve materyallerle göstermeyi önemsiyorsanız bloknotların çeşitli tasarımlarını değerlendirebilirsiniz. Deri bloknot alternatifleri, klasik ve zarif tasarım özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Dış kısmında kapak ya da kutu olarak kullanılan materyalin yüzeyinde deri kullanılan ürün seçenekleri, masa üzerinde oldukça hoş bir görünüm yaratabiliyor. Siyah, kahverengi, kırmızı, bordo gibi çeşitli renklerle tercih edebileceğiniz deri bloknot ürünlerinin defter tipi çeşitleri yanınızda taşıyabileceğiniz dikkat çekici not araçları olabiliyorlar. Tarzınızı göstermek konusunda renklerden yararlanmayı tercih ediyorsanız, piyasadaki renkli bloknot çeşitlerini de tercih edebilirsiniz. Ders çalışırken, ofiste işlerinizi yürütürken ya da ev ortamında herhangi bir konuda notlar almak istediğinizde sevdiğiniz renge sahip yapraklara yazılar yazmak istiyorsanız renkli bloknotlara göz atabilirsiniz. Beyaz, kırmızı, yeşil, sarı, mor, pembe ve mavi gibi renklerin yanı sıra beyaz kalemlerle not alabileceğiniz siyah yapraklı bloknot alternatifleri de piyasada yer alıyor. Her biri farklı bir estetik görünümle dizayn edilen bu ürünler kare, daire ya da belirli bir figürün şeklinde kesilmiş kağıtlarla karşınıza çıkıyorlar. Çalışmalarınıza yönelik olarak aldığınız notlar her an gözünüzün önünde bulunsun istiyorsanız, not aldığınız bloknot kağıdını belirli bir noktaya asabilmek istersiniz. Piyasada yer alan yapışkanlı bloknot seçenekleri bu noktada oldukça faydalı olabiliyorlar. Kağıtlarının sırt kısmında yapışkan malzeme bulunan bloknot modelleri, not aldığınız her kağıdı göz önüne asabilmenize olanak tanıyorlar. Genellikle tepe noktasında bir şerit halinde yapışkanlı olan ürünler, yapıştırıldıkları yüzeylerde iz bırakmıyorlar ve kullanım sonrasında kolayca sökülebiliyorlar. Dilerseniz siz de şimdi deri, yapışkanlı, yapışkansız, renkli ve küp bloknot fiyat düzeyleri hakkında bilgi edinmek üzere çeşitli kırtasiye ürünleri piyasaya sunan markaların ürün alternatiflerine göz atabilir; ihtiyacınız olan ürünü hemen Defter & Ajanda kategorisi üzerinden inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hızlıca sipariş edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

2K (2)
3K (40)
3M (35)
404 (1)
A-4 Tech (2)
A5 (4)
Alex (7)
Alfa (4)
ALNIZ (1)
Ark (3)
As (1)
Bakugan (1)
Bayındır (13)
baylar (1)
Bic (1)
Bigpoint (16)
Buffer (7)
Canson (1)
Cem (2)
Copytech (1)
Dilman (22)
Diplomat (2)
(1067)
Double A (2)
Ema (1)
Epsilon (3)
ERL (1)
Esselte (1)
Etika (3)
FAbooks (49)
Gen-Of (6)
GIPTA (113)
Gıpta (104)
Globox (1)
Gürsan (3)
HUPALUPA (1)
I Cool (1)
Kahraman (2)
Kaukko (3)
Kaya (1)
Kemasan (1)
Keskin Color (282)
Kks (2)
Kraf (12)
Le Color (9)
Leitz (3)
Linea (1)
Liz (29)
MAS (4)
Max (2)
Mead (1)
Meteksan (4)
Mikro (17)
Mopak (24)
Natürist (8)
Noki (12)
Notix (6)
Notte (4)
Ofica (1)
Onas (1)
Pebeo (2)
Perfect (1)
Post-It (9)
Rhodia (62)
Rich (6)
Roxy (1)
Rubenis (3)
Sarf (1)
Scrikss (7)
Sigg (1)
Sino (2)
Spiderman (1)
Syloon (2)
Südor (46)
Taksa (2)
Talens (1)
TASARIM (1)
Tekno-Tel (1)
Temat (1)
Thinkme (1)
Tigra (14)
Tosbaa (3)
Turkuaz (1)
Umix (7)
Umur (46)
Umut (1)
Uni (2)
Viktoria (2)
Vox Art (1)
Winx (1)
Woke (1)
World (2)
Özkan (16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(177)
ve üzeri (204)
ve üzeri (211)
ve üzeri (213)
ve üzeri (215)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL