Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

ZUBİZU kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 30 Eylül 2017 tarihine kadar ZUBİZU uygulamasından aldıkları kod ile 100TL ve üzeri alışverişlerinde kullanabilecekleri 10TL anında indirim ayrıcalığı kazanıyor.
Kampanyaya nasıl katılırım? Kampanyadan sadece ZUBIZU'yu ilk kez telefonuna indiren üyeler faydalanabilir. İndirimden yararlanmak için ZUBİZU uygulamasından alacağınız 16 haneli kupon kodunu www.n11.com, m.n11.com veya n11 IOS ve Android mobil uygulamalarından hesabınıza tanımlamanız gerekir. Kupon kodunu web'den tanımlamak için, "Ödeme Onayı" sayfasındaki "Kod Girişi" alanına veya Hesabım >Kuponlarım sayfasındaki "Yeni kupon Gir" kutusuna ZUBİZU uygulamasından alacağınız kodu yazıp ekleyin. Mobil uygulamadan ve m.n11.com'dan tanımlamak için ise Avantajlarım>Puan/Kupon Ekle alanına kodu yazabilirsiniz.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 30 Eylül 2017 saat 23.30’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan kazanabileceğim maksimum indirim tutarı nedir? Kampanyadan kazanılan maksimum indirim tutarı 10 TL ile sınırlıdır.
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Kuponların yüklenme sayısı 4000 adet ile sınırlıdır. Kupon adedi bu sayıya ulaştığında kampanya sona erecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kupon kodu tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde siparişi iptal edilecektir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanyadan faydalanabilmek için n11.com üyesi olunmalıdır.
Kazandığım kupon hangi kategorilerde geçerli? Kazanılan kuponlar; Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Süpermarket, Islak Mendil ve Bebek Bezi kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kuponlar, n11.com'da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla ve anında indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*ZUBİZU ve n11.com kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile