n11

*Ziynet altın bulunan ürünlerde veya ziynetli takılarda iptal ve iade seçeneği bulunmamaktadır.

**Altın kuruna bağlı olması sebebiyle bu ürün grubunda fiyatlar değişkenlik gösterebilir.

Ziynetli Takılar

Fırsat zamanı başladı! Ziynetli takılarda kaçırılmayacak indirimler sayfamızda sizleri bekliyor. Çeyrek altın bileklik gibi son dönemde popülerliği artan pek çok altın takıya siz de rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Değerli madenlerin takılarla birleşerek oluşturduğu asalet, indirimli fiyatlarıyla beğeninize sunuluyor. Sizler de ister kendiniz için ister hediye olarak ziynetli takılar almak istiyorsanız kampanya tarihi sona ermeden hemen sipariş verin!

Ziynetli Kolyelerde Kaçırılmayacak Fırsatlar

Altın, uzun zamanlardan beri aksesuar olarak kullanılmakta. Değeri oldukça yüksek olan altın sadece görüntüsü için değil, ayrıca taşıdığı değer için de büyük ölçüde önemlidir. İndirimli fiyatları ile reşat altın kolye gibi şık modellere sahip olmanızın tam zamanı. Kaçırılmayacak bu fırsat, sizlere tuğralı kolye gibi pek çok ziynetli kolyeye indirimli fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor. Sayfamızda indirime dahil olan ziynetli takı çeşitleri arasında yer alan 22 ayar altın kolye de sıklıkla tercih edilen modeller arasında görülüyor.
Reşat altın kolye çok eski dönemlerden beri en çok kullanılan ve özellikle düğün takılarının vazgeçilmezi haline gelmiş olan ürünlerin başında gelmektedir. Zincirli ya da ipli modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda beşi bir yerde denilen kolye çeşitleri için de kullanıma uygundur.
Bu ürün kategorisinde pek çok çeşit altın kolye, bütçe dostu fiyatlar ve şık tasarımlarla karşınıza çıkıyor. Benzer şekilde, çeyrek altın kolye de özellikle son dönemlerde oldukça revaçta olan modellerden biridir. Zincirli, halatlı ya da boncuklu çeşitleri bulunmaktadır. Hem yatırım yapmak isteyen hem de şık bir kolye takmak isteyenler için oldukça uygun bir seçenektir.

Ustaların Elinden İşçilikli Bilezikler

Yapımında çok emek harcanan ve farklı modellerde yapılan bileziklere işçilikli bilezikler denir. Bu tür bilezikler yatırım yapmak isteyenlerin de tercih ettiği modellerden olup oldukça geniş ürün yelpazesine sahiptir. Desenli veya taşlı modelleri mevcuttur. Yarım altın bileklik burma zincirli modeller en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Mavi boncuklu ya da nazar bocuğu bulunan seçenekler de mevcut olup en uygun fiyatlar ve en geniş ürün seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca tercihe göre mavi, kırmızı, siyah ve pembe renkli örme ipten ayarlanabilir şekilde üretilen yanına taş ya da boncuk eklenen yarım altın bileklik çeşitleri de bulunmaktadır.

Her Zevke Uygun Ziynetli Takı Modelleri

Ziynetli bileklik modelleri genellikle çeyrek altınlar yana yana dizilerek ya da zincirle birleştirilerek yapılan ve çokça tercih edilen şık modeller arasında yer alır. Her bilek için uygun ölçülerde üretilen bilekliklerde çeyrek sayısı ve sıklığı tercihe göre değişkenlik gösterebilir. Yarım altın kolye çeşitlerinden özellikle dorika modeli çerçeve içine alınan yarım altın ve yanına dizilen boncuk görünümündeki altınlarla zenginleştirilmiş ve genellikle zincirli şekilde kullanılan modellerdir. Çerçeve şekilleri ve modelleri tercihe göre taşlı ya da taşsız, damla, yuvarlak, kalın ya da ince olmak üzere birçok farklı şekillerde kullanıma sunulmaktadır. Osmanlı tuğralı modeller de son yılların en çarpıcı tasarımları arasında yer almaktadır. Osmanlı tuğrası kolye 22 ayar fiyat olarak modeldeki işçiliğe göre çeşitlilik göstermektedir. Tam altın kolye daha spor ve modern bir tarz arayanlar için örgü iplerle ve birçok farklı renkle, nazar boncuğu ya da mavi boncuk eklenerek zevkle kullanılmaktadır. Kenarı çerçeveli ve taşlı modelleri de mevcuttur. Çeyrekli kolye çeşitleri ise istenirse boncuk zincir istenirse ince altın zincirlerle oldukça zarif bir kullanım olanağı sunar. Cazip fiyatlar ve indirimli ürün seçenekleri için kampanyamızı inceleyebilir, bütçenize ve zevkinize en uygun ürünü güvenle satın alabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile