Yeni Yıl Hazırlıkları
Başlıyor

Sizi ve sevdiklerinizi mutlu edecek
yılbaşı hediyeleri n11'de
  • Kendinizi
    Yeni Yıla Hazırlayın
  • Yılbaşı Ruhunu
    Evinize Getirin
  • Sevdiklerinizi
    Hediyelerle Mutlu Edin

Her yıl olduğu gibi bu yılbaşı da yeni kararlara, beklenmedik sürprizlere ve taptaze heyecanlara giden yolların kapıları birer birer açılmaya başladı. Havaların soğumasından, Aralık ayının kapımızı çalmasından ve şehirde hakim olan yılbaşı temalı dekordan da anlayabileceğimiz gibi yeni yıl sezonu geldi çattı. Yeni yılın beraberinde getirdiği umut, çoşku ve heyecan kadar mutluluk getiren, yabana atılmayacak bir şey daha var: Tabii ki yılbaşı hediyeleri! Yılbaşı hediyeleri, belki de yıl içerisinde aldığımız en güzel hediyeler. Sezonun dominant renkleri kırmızı, yeşil ve altın tonları ile kaplanmış hediye kutuları, parlak, rengarenk ve göz alıcı kurdeleler ile sarmalanmış paketler, Noel Baba desenli hediye kartları derken hem hediye alırken, hem de hediye verirken yeni yıl ruhu dört bir yanımızı sarıp sarmalıyor.

Bir Mutluluk Kaynağı: Yeni Yıl Hediyeleri

Yılın bu sihirli döneminde kendimizi, bir yandan sevdiklerimizin bize nasıl bir armağan alacağını düşünürken, bir yandan da aile ve arkadaşlarımızın her birini ayrı ayrı mutlu edecek olan yılbaşı hediyeleri seçimi yapmaya çalışırken buluyoruz. Kişiye özel hediye seçerken hem hediye aldığımız kişinin ilgi alanını göz önünde bulunduruyor, hem de hediyenin kullanışlı ve verimli olmasına dikkat ediyoruz. Tabii ki yılbaşı hediyeleri seçimi yapmak, sanıldığı kadar kolay ve zahmetsiz olmuyor. Yılbaşı hediyesi fikirleri üzerinde düşünürken hediyeyi aldığımız kişi ile olan yakınlığımızın da en az diğerleri kadar önemi var.

Hayatınızdaki Özel Kişiye Özel Bir Hediye

Yılbaşında sevgiliye hediye almak daha duygusal bir anlam taşır. Birlikte olduğumuz kişiye alacağımız yeni yıl hediyesi, 2018 yılının ilk hediyesi olması anlamıyla da özeldir. Sevgiliniz için alacağınız hediye; onun zevkine, ihtiyacına uygun olmalıdır. Eğer sevgilinize ilk defa yılbaşı hediyesi almak üzereyseniz, yılbaşı özel hediye seçiminize iki kat özen göstermenizde fayda var, zira kendisi bu hediyenizi ömrü boyu hatırlayacak ve ona almış olduğunuz ilk yılbaşı hediyesinin anısını saklayacaktır. Sevgilinize yılbaşı hediyesi almayı planlıyorsanız, hediyenizin hem romantik, hem de kullanışlı olması da oldukça mühimdir. Erkek arkadaşınıza şık ve kaliteli bir kol saati, kız arkadaşınıza ise hoş kokulu bir parfüm, ideal birer armağan olacaktır.

Ailenizi Ne Kadar Sevdiğinizi Onlara Hatırlatın

Ailenize aldığınız yılbaşı hediyeleri söz konusu olduğunda biraz daha eğlenceli ve muzip bir hediye seçimine kaçmanız mümkün. Babanıza, onu Yılın En İyi Babası ilan eden bir plaket satın alarak kendisini mutlu edebilir, annenize ise onu ne kadar sevdiğinizi belli edecek peluş bir oyuncak hediye edebilirsiniz. Bir yandan yılbaşı hediyeleri almak, bir yandan da aile büyüklerinizin eksiklerini ve ihtiyaçlarınızı gidermek isterseniz, küçük mutfak aletleri ya da kişisel bakım gereçleri içinden bir ürün seçmeniz mümkün. Küçük mutfak gereçleri arasından satın alabileceğiniz kıyma makinesi ile annenizin o enfes köftelerini yapmasını kolaylaştırabilir, mutfak robotu ile mutfakta geçirdiği zamanı azaltabilir ya da güçlü çekim bir elektrikli süpürge sayesinde temizliğe ayırdığı vakti sizinle geçirmesini sağlayabilirsiniz. Kişisel bakım aletleri arasından babanıza kaliteli ve uzun ömürlü bir tıraş makinesi veya erkeklere özel bakım kiti armağan edebilirsiniz.

Yeni yıl heyecanı, sevdiklerinize hediye seçmek ve satın almakla da sınırlı kalmıyor. Kendinizi de ödüllendirebileceğiniz bu dönemde en güzel yılbaşı süsleri ile evinizi süsleyerek yepyeni bir ambians ve sıcak bir ortam yaratabilirsiniz. Bütçenize ve evinizin ebatlarına uygun büyüklükte seçeceğiniz yılbaşı ağacı ile eviniz anında yeni yıl havasına sokup ağacın altına yılbaşı hediyeleri yerleştirebilirsiniz. Renk renk, çeşit çeşit, boy boy yılbaşı ağacı süsleri ile dilediğiniz temada süslemeler kullanabilir, mum, ışık ve dekoratif figürler gibi diğer yılbaşı süsleri ile evinizde adeta festival havası estirebilirsiniz. Huzur ve sıcaklık dolu evinizde yılbaşını kutlamak, yılbaşı hediyeleri alışverişi yapmak ve sevdikleriniz ile birlikte taptaze umutlar eşliğinde yeni bir yılı karşılamak, belki de 2017 yılı boyunca yapmış olduğunuz en keyifli aktivite olarak aklınızda ve kalbinizde yer edinecek. Dileriz bu yıl hayalinizdeki yılbaşı hediyeleri sizi bulur. Şimdiden mutlu yıllar!

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile