n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Mücevher & Saat kategorisinde geçerli 50 TL indirim kuponu kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 20 Eylül 2020 tarihinde saat 23.59’a kadar, https://www.n11.com/promosyon/yatirimlik-altinda-en-uygun-fiyatlar-1034254 linkinde bulunan promosyondan yapacakları alışverişlerde 50 TL indirim kuponu kazanıyor.
Kuponum ne zaman yüklenir? Kupon, alışverişinizin ardından 48 saat içerisinde hesabınıza yüklenecektir
Kupon hangi kategorilerde geçerli? Kupon, Mücevher & Saat kategorisinden yapılacak 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Kampanyadan kimler yararlanabilir? Kampanya, promosyon linkinden 20 Eylül 2020 saat 23.59'a kadar alışveriş yapan kullanıcılar için geçerlidir.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 20 Eylül 2020 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kupon ne zamana kadar geçerli? Kupon, 30 Eylül 2020 saat 23.59'a kadar geçerlidir.
Kuponu nasıl kullanabilirim? Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmek yeterlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile