n11
Yapı Kredi Kampanyası

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yapı Kredi Worldpuan kampanyası nedir? World Mobil uygulamasından kampanyaya katılan n11 üyeleri, 16 - 29 Şubat 2020 tarihleri arasında tek seferde yapacakları peşin veya taksitli 500 TL - 999 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL'ye ek 25 TL ile toplam 50 TL Worldpuan, tek seferde yapacakları peşin veya taksitli 1.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise 50 TL'ye ek olarak 25 TL, toplamda 75 TL Worldpuan kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanırım?

World Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir. World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın "Hemen Katıl" butonuna tıklanması gerekmektedir.

  • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
  • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
  • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için N11 yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

*SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.

**Kampanyaya katılım; kart puanı, kargo ücreti, vade farkı, kullanılan indirim ve kupon tutarları düşüldükten sonra nakit tutar üzerinden sağlanacaktır.

*** Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerlerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır. Her müşteri kampanyadan bir kez yararlanabilir.
Kampanyadan kazanılacak en yüksek indirim tutarı nedir? World Mobil katılımıyla toplam ve en fazla 75 TL Worldpuan kazanılabilir.
Worldpuan nasıl kazanırım? Peşin ve taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanılacaktır.
Kampanyaya hangi kartlar dahil? Kampanyaya Yapı Kredi kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahil olup World Mobil uygulamasından kampanyaya katılarak kazanılacak ek 25 TL puan fırsatından yararlanamazlar. Kampanyaya business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler ile iptal ve iade işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
Kazandığım Worldpuan’ları ne zamana kadar kullanabilirim? Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 12 Mart 2020 tarihinde kredi kartlarına yüklenecektir. Puanları son kullanım tarihi 23 Mart 2020’dur. Kullanılmayan puanlar 24 Mart 2020 tarihinde geri alınacaktır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli değildir? Altın & Gümüş, TL Yükleme, Simkart ve Hat, Toptan Satış, Uçak Bileti, Toplu Satış, Özel Satış ve Fırsat kategorilerinden yapılan alışverişler Worldpuan kazanımına dahil değildir.
Alışverişimi iptal edersem ne olur? Ödemenin tamamlanmasından sonra sipariş iptali, iadesi ya da satıcı tarafından siparişin reddedilmesi sebebiyle Worldpuan kazanılacak sepet tutarının altında kalınması durumunda puan kazanımı olmayacaktır.

* n11.com ve Yapı Kredi kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile