n11

Alışverişe Başla

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ile kupon kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 03 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında Yapı Kredi Alışveriş Kredisi ödeme seçeneğini kullanarak web ve mobil kanallarından yapacakları alışverişlerde 33 TL değerinde kupon kazanıyor.
Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyadan, siparişini 6 Ocak 2020 saat 23.59'a kadar tamamlayan n11.com üyeleri yararlanabilir.
Kupon hangi alışverişlerde geçerli? 250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya Altın & Gümüş, Toptan Satış, Sim Kart & Hat, Süpermarket, Bebek Bezi ve Islak Mendil kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kuponum ne zaman yüklenir? Kupon kodu, n11.com hesabınıza 7 Ocak 2020 tarihinde gün içerisinde yüklenecektir.
Kuponun son kullanma tarihi nedir? Kuponun son kullanma tarihi 21 Ocak 2020’dir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Üye olmadan kampanyadan yararlanabilir miyim? Sadece n11.com üyeleri kampanyadan yararlanabilir.
Yapı Kredi kullanıcısı olmadan kampanyaya katılabilir miyim? Sadece Yapı Kredi kullanıcısı olan üyeler kampanyaya katılabilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kupon kodu tek kullanımlıktır ve aynı üye kampanyadan sadece 1 kez faydalanabilir. Aynı kişinin farklı üyeliklerle kampanyadan faydalanmaya çalışmasının tespiti halinde siparişi iptal edilecektir.
Alışverişim iptal veya iade edildiğinde ne olur? Alıcı; kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon alıcının hesabına tekrar yüklenir. Alıcının kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez. Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*Yapı Kredi ve n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**Yapı Kredi Alışveriş Kredisi, 750 TL - 15.000 TL arası alışverişlerinizde geçerlidir. Sepetinizde tablet veya tutarı 3.500 TL'nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda kredinin vadesi en fazla 6 ay; bilgisayar ya da tutarı 3.500 TL'nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay olacaktır. Diğer ürünlerde azami vade 60 aydır. Yapı Kredi kredi koşullarında değişiklik yapma, kredinin onaylanması ve kullandırımı hakkında nihai kararı verme hakkına sahiptir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile