n11

Yepyeni Xbox Series X|S Şimdi n11'de

XBOX SERIES X

XBOX SERIES S

Tamamen Dijital, Tamamen Yeni Nesil

Şimdiye kadar gördüğünüz en küçük ve şık Xbox konsol sahnede. Xbox Series S ile tamamen dijitale geçin ve oyun kütüphanenizi oluşturun. Oyun, kayıt ve yedekleriniz artık bulutta güvende! Yeni çıkan oyunlara göz atarak dilediğinizi hemen satın alın.

Sipariş Ver

XBOX SERIES X

Dört Neslin En Hızlısı ve En Güçlüsü

Binlerce Xbox One, Xbox 360 ve Orijinal Xbox oyununda daha hızlı yükleme sürelerine, yüksek çözünürlüğe, kararlı kare hızlarına hazır olun! Yeni ve zengin dünyalara doğru yola çıkın, geleceğin maceralarını keşfedin ve aksiyona tam gaz katılın.

Sipariş Ver

Tamamen Yeni Güçlü Tasarımı Keşfedin

Yeni Xbox Kablosuz Oyun Kumandası

Oyun konforunu iyileştirmek için tasarlanan Xbox Kablosuz Oyun kumanda ile oyunun tarihini yeniden yazın.
Kaymaz yüzeyle hedefe kilitlenin, içerikleri sorunsuz bir şekilde yakalayıp paylaşın.

Ürünlere Git

Xbox Series X ile Yeni Nesil Oyun Deneyimi

Xbox Series X Microsoft'un oyun dünyasına kazandırdığı en yeni modeli olarak sektöre görkemli bir giriş yapmaya hazırlanmaktadır. Dokuzuncu nesil oyun deneyimini ve mükemmel pixel değerlerini ortaya koyan görüntü kalitesi ile birbirinden muhteşem oyunlar ve en yeni teknolojik donanımlarla konsol tutkunlarını adeta büyülemektedir. Tüm dünyada devasa büyüklüğe ve çeşitliliğe ulaşan konsol oyunları birbirinden özel Xbox cihazlarıyla bambaşka heyecanların ve keyifli dakikaların serüvenini kullanıcılarına sunmayı hedefliyor. Oyun çeşitliliği ve oyunların yaratıcılığının benzersiz bir şekilde arttığı bu dönemde Xbox Series X ister profesyonel ister amatör olun tutkunu olacağınız oyunlarla sahneye çıkaracaktır. Dünyayı kasıp kavuran oyunların yanı sıra Xbox Series X modeline özel birçok oyun yine vazgeçemeyeceğiniz bağlılıklara sizleri sürükleyecektir. Xbox Series X oyunları konsola özel optimizasyonların da yapılması ile hali hazırda keyifli ve eğlenceli zamanların devam etmesinin de yolunu açmıştır. Her yaştan her kesimden insanı heyecanlandıran birçok oyun, Xbox Series X ile tamamen gerçekçi bir grafik kalitesiyle kullanıcılarına keyifli bir deneyim sunmaya aday. Cihaz gerek grafik hızı gerekse de işlemcisi sayesinde rakipsiz bir cihaz olma özeliğini ortaya koymaktadır. Konsol oyunlarında özellikle oyuncuların hassasiyet gösterdiği bir nokta olan oyunların geliştirilmesi konusu bu cihazda en yüksek performans ile kendisini göstermektedir. Oyunların yaratıcılığından tasarımına, gerçekçiliğinden kurgusuna kadar her bir ayrıntısını oyuncusuna hissettirebilmeyi hedeflemektedir. Kullanıcıların maksimum memnuniyet ve benzersiz bir deneyime ulaşmasının en şahane yolu Xbox Series X ile mümkün olacaktır.

Xbox Series X’in Teknik Özellikleri

Dokuzuncu nesil oyun konsolu olarak lanse edilen bu cihaz tepeden tırnağa en ince ayrıntısına kadar tasarlanarak oyunseverlerin beğenisine sunulmaktadır. Özellikle grafik gücü ve işlemci hızı anlamında standartların yükseldiği ve kullanıcı beklentilerinin arttığı bu konumda Xbox Series X beklentileri tam anlamıyla karşılamaktadır. Muhteşem grafik gücü sayesinde oyunları ve oyun geçişleri çok daha gerçekçi ve harikulade bir görüntüye kavuşmaktadır. Oyunların yüklenme süresi ve görsel kalitesi, cihazın sahip olduğu 120 FPS kare hızı sayesinde oldukça yüksek seviyededir. Özellikle DriectX Raytracing destekli oyun seçenekleri grafik hızı anlamında cihaz ile birlikte öne çıkmaktadır. 4K ile yüksek görüntü kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Kullanıcıların yükleme esnasında daha az vakit harcamaları için Xbox Velocity Architecture özelliği devreye girmektedir. Bu özelliklerin tamamı her anlamda daha hızlı bir kullanım için özel fonksiyonlardır. Xbox Series X özellikleri önceki serilere göre çok daha yenilikçi ve hayal gücünün sınırlarını zorlayıcı ayrıntılar içermektedir. Cihazda AMD’nin RDNA 2 ve Zen 2 gibi en güncel sürümleri konsol için özel olarak benzersiz teknolojilerle donatılmış işlemcisiyle entegre bir şekilde ortaya çıkarılmış en güçlü donanıma ve tasarıma sahip konsol olarak dikkat çekmektedir. Bir önceki seri ile kıyaslandığında neredeyse dört kat daha fazla işlemci gücüne sahiptir. Microsoft Xbox serilerinde her zaman yalnızca kendisiyle yarışmakta oyun sektörüne ilham kaynağı olmaya devam etmektedir. Farklı bir bakış açısıyla tamamen kullanıcı ve teknoloji odaklı bir politika ile en günceli kullanıcılarına sunmaktadır. Teknik olarak özellikle görüntü kalitesi ve grafik geçişleri sırasında GPU döngülerini arındırılmış karakterlere yoğunlaştırarak çok daha kararlı ve dengeli bir çözünürlüğü yakalamaktadır. Xbox yeni konsol teknolojilerinde daha önce hiç denenmemiş ve kullanılmamış yöntemlerden biri olarak donanım hızlandırmalı Directx Ray Tracing ile daha gerçekçi ve dinamik mekânları hissetmenizi sağlamaktadır. Gerek ses gerek ışıklandırmalar ve gerekse de oyunlar içerisindeki yansıma ve akustikler ile adeta oyunların içerisindeymişçesine bir dünyanın kapısını sizler için aralamaktadır. Her açıdan iyileştirilmesi yapılan 1 TB SSD depolama donanımı ile çok daha güçlü ve kullanışlı bir yapıya kavuşmuştur.

Yepyeni Tasarım Özellikleri ile Xbox Series X

Xbox Series X yeni nesil oyun konsolunun en belirgin özelliği ise yepyeni tasarımında gizlidir. Tamamıyla kullanıcıyı oyunun içerisine dâhil eden ve bu deneyimin merkezine oyuncuyu alan hızlı ve güçlü konsol modelidir. Oyunları gerek konsol gerekse de oyun kumandası tasarımındaki muhteşem detaylarla mükemmel bir uyum içerisinde ve yüksek gerçekçilikte oynamanıza olanak sağlamaktadır. Xbox Series X konsol oyunları, oyuncularının hassasiyet gösterdikleri tüm detaylar, geri bildirimler sayesinde en gerçekçi tasarıma kavuşturulmaktadır. Benzersiz oyunlar ile konsol tasarımındaki mükemmel uyum sayesinde bağlılık yaratacak bir Xbox deneyimine sizleri sürükleyecektir. Özellikle konsolun ısı emici plakaları oyun sırasında cihazın ısınmasını engelleyen bir emniyet görevi görmektedir. Paralel soğutma mimarisini yansıtan ve konsol mekanizmasın doğrudan yerleştirilen bu plakaları oyun esnasında maksimum konforu kullanıcılarına sunmaktadır. Xbox Series X oyun konsolu en önemli argümanı olan kablosuz kumandası ile farkını hissettirmeye devam etmektedir. Yeni Xbox kablosuz oyun kumandası benzersiz bir geometrik yüzey, konforu ve şıklığı temel alan şekliyle tasarımındaki modernliği ile en gerçekçi oyun deneyimine sizleri hazırlamaktadır. Tasarımındaki tüm detayları ile Microsoft kalitesinin her bir ayrıntısını yaşamanızı sağlamaktadır. Gerek kullanım gerekse de muhafazası sırasında tasarımından ve kalitesinden kaynaklı sağlamlık ve dayanıklılık ile uzun yıllar oyunseverlere eşlik etmektedir. Xbox Series X inceleme ve yorumlarıyla da sabit olduğu üzere kullanım sırasında tasarımının getirdiği rahatlık ve konfor oyunları hissetme, gerçekçiliğin doruklarında bir deneyimin yolunu açmaktadır. Yeni kablosuz kumandası hybrid yön tuşları ve kaymaz yüzeyi sayesinde oyuna odaklanma konusunda maksimum verim elde edebileceğiniz bir elemandır. Xbox Series X kablosuz kumandası ile oyun sırasındaki tüm detayları eksiksiz bir şekilde yakalamayı sağlayan yapısıyla baştan aşağıya mükemmel uyumun bir parçası olmaktadır.

Ek Depolama Alanlarıyla Xbox Series X

Konsol oyunlarının yüzlerce çeşit ve serisinin bulunduğu günümüzde her bir oyunun kendisine has bir bağlayıcılığı ve sürükleyiciliği bulunmaktadır. Bununla birlikte oyuncular olabildiğince fazla oyuna sahip olabilme ve oynayabilme kapasitesini sağlamak isterler. Her bir konsolun kendisine has bir dâhili ve harici depolama kapasitesi bu tip oyuncu taleplerinin karşılanmasına yönelik geliştirilmiştir. Xbox Series X fiyatı bu anlamda tüm konsollarda olduğu gibi kapasitesine oranla değişkenlik gösterebilmektedir. Oyunların oynanması sırasındaki performansı ya da oyunlar arası geçişteki hız tamamıyla depolama alanının kapasitesi ve kalitesiyle ilintilidir. Xbox Series X tanıtımlarında da belirtildiği gibi yeni nesil SSD depolama teknolojisi ile oyun kalitesi ve performansı tüm yönleriyle iyileştirilmiştir. Konsol bünyesinde bulunan depolama genişletme kart yuvası sayesinde 1 TB genişletme kartı ile SSD deneyimini maksimum şekilde yaşatmaktadır. Konsolun arka kısmında bulunan bu bölüm yüzlerce oyunun ve bu oyunlara ait oldukça kapasiteli verilerin depolanmasını da kolaylaştırmaktadır. Microsoft 9. nesil oyun konsolu olarak kullanıma sunduğu Xbox Series X modeli ile gerek grafik hızı, gerek tasarımı gerekse de depolama alanındaki kapasitesiyle benzersiz bir konsol oyunu deneyimini sizlere ve sevdiklerinize sunmaktadır. Günlük hayatın ve iş hayatın sıkıcılığından bir nebze de olsa sıyrılmanızın ve sevdiklerinizle eğlenceli vakitler geçirmenizin yolunu açan olağanüstü bir cihaz ile karşı karşıyasınız. Gerçekçi ve yaratıcı oyunları amatör ya da profesyonel anlamda oynamanıza ve ayrıca online platformlarda da bu serüvene devam etmenize olanak sağlamaktadır. Oyun dünyasının geleceğine ışık tutan ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan özellikleriyle Xbox Series X, yeni nesil oyun konsolu olarak farklı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlayacaktır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile