n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Uluslararası Kedi Günü’ne özel barınağa gönderilecek mama kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 1-8 Ağustos 2021 tarihleri arasında yaptıkları her alışverişte, Sepetim sayfasında karşılarına çıkan “Sürpriz! Sepetinizden İndirim Çıktı” başlıklı kısımda barınağa gönderilecek 1 kg’lık mamayı 9,90 TL’ye alıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 8 Ağustos 2021 saat 23.59’a kadar yapılacak tüm alışverişlerde, sepetten çıkan sürpriz indirimle kampanyadan yararlanılabilir.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 8 Ağustos 2021 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
9,90 TL’ye barınağa gönderilecek 1 kg’lık mamayı nasıl satın alabilirim? Üyeler, bu ürünü sadece Sepetim sayfasında karşılarına çıkan “Sürpriz! Sepetinizden İndirim Çıktı” başlıklı kısımda görüp satın alabilir.
Kaç adet mama satın alabilirim? Üyeler, sepetten çıkan indirimle diledikleri kadar mama satın alabilir.
Aldığım mama nereye gönderilecek? Satın alınan mamalar, mağaza tarafından doğrudan Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Barınağı’na gönderilecektir.
Aldığım mama ne zaman barınağa gönderilecek? Satın alınan mamalar, 13 Ağustos 2021 tarihinde Türkiye Hayvanları Koruma Derneği Barınağı’na gönderilecektir.
Sipariş durumunu nasıl takip edebilirim? 1 kg’lık mama doğrudan barınağa teslim edilecek ve sipariş durumu “Kargolandı” statüsüne geçecektir.
Faturam nereye teslim edilecek? Fatura, üyelerin e-posta adresine gönderilecektir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com'un diğer kupon ve kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile