n11

The Last of Us Part II

Hayatta Kalmak için Her Şeyi Yapmaya Hazırlanın

Oyunu Satın Al

Beş Yıl Sonra - Wyoming

Salgınla mahvolan Amerika Birleşik Devletleri'nde yaptıkları birçok tehlikeli yolculuktan sonra, Ellie ve Joel Wyoming'de kendilerine yeni bir hayat kurar. Çevrelerindeki tüm tehdit ve tehlikelere rağmen, huzurlu ve düzenli bir yaşama sahip olmayı başarırlar. Ancak her şeyi değiştiren bir olay yaşanır.

Ellie Artık Bir Savaşçı

Ellie, adaleti kendi sağlamakta kararlıdır ve intikam için yola çıkar. Tüm sorumluları tek tek avlarken yaptıklarının yıkıcı etkileriyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır.

  • Duygu Yüklü Bir Hikaye

    Ellie’nin adaleti sağlamak için çıktığı bu yolculukta ona eşlik ediyor, intikam isteğinin sonuçlarıyla değerlerimizi sorguluyoruz. Doğru-yanlış ve iyi-kötü kavramlarını onunla birlikte yeniden değerlendiriyoruz.

  • Cesur ve Tehlikeli Bir Dünya

    Yeni bir ortam, enfekte hayvanlar ve yeni insan toplulukları, macerayı ve elbette tehlikeyi de beraberinde getiriyor. Türkçe dublaj ve alt yazı seçenekleriyle bu dünyanın bir parçası oluyoruz.

  • Hayatta Kalma Mücadelesi

    Gelişmiş oyun mekanikleri, ekipmanlar ve yeni becerilerle Ellie’nin hayatta kalma mücadelesine ortak oluyoruz. Yakın dövüş, yeni yetenekler ve akıcı oyun dinamikleriyle mücadelenin zorluklarını hissediyoruz.

En İyi Donanımlarla Mücadeleye Ortak Olun

Aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi için seçtiklerimizi keşfedin.

Ürünlere Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile