n11

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Aksesuarlarında Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 18 Ocak 2021, saat 23.59’a kadar Telefon Aksesuarları kategorisinde seçili ürünlerde yapacakları 50 TL ve üzeri alışverişlerde 11 TL Sepette Ek İndirim kazanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 18 Ocak 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya, Telefon Aksesuarları kategorisinde seçili mağaza ve ürünlerde geçerlidir.

MOBAX, Cepotto, KILIFLAND, cekuonline, MyKılıf, cupcase, cimricik, CEPCASE, Yeni1Trend, techmaster, Cepsesuar, KılıfFuarı, bulvartelefon2017, FiberAksesuar, Anda-Ticaret mağazalarının her birinde tek seferde yapılan 50 TL’lik alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile