n11

Seçili Mağazalarda Fırsatları Kaçırma

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Aksesuarlarında Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11 üyeleri, 8 Aralık 2022 tarihine kadar seçili mağazalardan yapacakları Telefon Aksesuarları alışverişlerinde sepette ek indirim fırsatı yakalıyor. Kampanya, aynı mağazadan yapılacak olan belirli tutar ve üzerindeki alışverişlerde geçerli olup, farklı mağazalardan yapılan alışveriş tutarlarının toplamıyla kampanyadan yararlanılanamaz.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 8 Aralık 2022 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi ürünlerde geçerli? Kampanya, seçili Telefon Aksesuarlarında geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11 üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11’in seçili mağazaları özelinde, seçili kampanyalarıyla birleşirilebilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11'in kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11'in kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.