Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Saat, Gözlük, Aksesuar ve Takı Kategorilerinde anında indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 27 Eylül 23.59'a kadar kategori sayfalarından yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde sepette %11 anında indirim kazanıyor.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanyası sadece Saat,Gözlük,Aksesuar ve Takı kategorilerindeki alışverişlerde geçerlidir. Altın&Gümüş kategorisinde geçerli değildir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazanabilirim? En fazla 77 TL indirim kazanılabilir.
Kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

**n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile