n11

Size Özel Ürünlerle Tarzınızı Yansıtın

Tarihli Takı

Doğum günü, yıl dönümü, söz veya nişan tarihi. Hayatınızın en unutulmaz gününü mükemmel bir hediyeye dönüştürmeye ne dersiniz? Bu paha biçilemez takıyı ister sevdiğinize armağan edin ister kendi üstünüzde taşıyarak en özel gününüzü şık bir aksesuarla ölümsüzleştirin.

Aile Takısı

En değerli varlığınız aileniz. En kötü gününüzde size destek olan, en mutlu anınızda sevincinizi paylaşan ailenizi, şık bir kolyeyle kalbinizin üstünde taşımaktan daha anlamlı ne olabilir ki? Ailenize özel tasarlanan takılarla, anneniz, babanız, kardeşiniz, eşiniz ve çocuğunuz artık her daim sizinle.

Sonsuzluk Takısı

Son zamanların en popüler sembollerinin başında gelen sonsuzluk, eşsiz tasarımlarla şıklığınızı tamamlıyor. Aşk, aile, iş, sağlık... Size özel tasarlanan bir sonsuzluk takısı, sizin için değerli onlanları korur ve ölümsüzleştirir. Sonsuz aşkı, sevgiyi ve bağlılığı simgeleyen sonsuzluk takılarıyla, sevdiğiniz ne varsa, her zaman yanınızda.

Plaka Takı

Eşinize, çocuğunuza ya da annenize. En kıymetlilerinize, ömür boyu saklayabilecekleri anlamlı bir hediye vermek istemez misiniz? Plaka takıları istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz; altın, gümüş veya bronz tercih edebilir, küçük simgeler, isimler veya tarihlerle anlam katabilirsiniz. Dilerseniz, kendi zevkinize göre tasarlayarak asla çıkarmayacağınız bir aksesuar olarak da kullanabilirsiniz.

Harfli & İsimli Takı

En güzel isimler, sevdiklerimizin isimleridir. Onların varlığı bize güç verir. Hayatınızdaki en özel kişileri her zaman yanınızda taşımak için isimlerini birer mücevhere dönüştürebilirsiniz. İster ismin tamamını ister yalnızca baş harfini kullanarak zevkinize göre şık bir takı tasarlayabilir, sevdiklerinizin isimlerine anlam katabilirsiniz.

Alyans

Aşkla kenetlenen kalplerin, sonsuz sevgi ve bağlılığın simgesidir alyans. Bir ömür taşıyacağınız bu mücevheri, eşinizin ismi veya evlilik tarihinizle kişiselleştirerek aşkınıza özel bir sembole dönüştürebilirsiniz. Sade ya da gösterişli, altın ya da gümüş, alyanslarınızı sevginize ve zevkinize göre tasarlayarak tamamen sizi yansıtan bir yüzüğe sahip olabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile