n11

Arctis'in Ödüllü Performansının Tadını Çıkarın

Oyun tarihinde en çok ödül alan kulaklık üreticilerinden Arctis 9, kayıpsız düşük latensli 2.4 GHz kablosuz kulaklık ile gerçek kablosuz performansı eş zamanlı sunan bluetooth sesini bir araya getiriyor.

 • Kayıpsız 2.4 GHz Kablosuz,
  DTS Kulaklık: X v2.0 Kulaklık

  Son derece düşük latens özellikli 2.4 GHz sessiz kablosuz bağlantı sayesinde bilgisayarda ve PlayStation'da gecikme yaşamayın. Hassas konumsal işaretler sunan DTS Kulaklık: X v2.0 ile aksiyona dahil olun, kendinizi oyunda kaybedin.

 • Eş Zamanlı Bluetooth
  ve Ödüllü Arctis Sesi

  Arama, müzik ve VoIP sohbeti için Bluetooth üzerinden Arctis 9'u mobil cihazlara bağlayın. Müziğinizi ve oyun müziğini aynı anda dinleyin! Ödüllü Arctis sesiyle oyun içi tüm sesleri en ince ayrıntısına kadar duyun.

 • Discord Sertifikalı Mikrofon
  ve Kulak İçi ChatMix

  Oyunlardaki en iyi mikrofon Discord sertifikalı Clearcast çift yönlü mikrofon ile ses ve gürültüyü önleyin. Oyunu duraklatmadan, kablosuz kulaklığınızdan mükemmel oyun ve sesli konuşma özelliğini düzenleyin.

Bilgisayar ve Playstation için En İyisi

Gürültü önleyen ClearCast çift yönlü mikrofonu; mükemmel ayrıntılara sahip, ödüllü Arctis sesi ve endüstri lideri 20+ saat pil ömrü ile Arctis 9’u keşfedin.

 • 20+ Saat Pil Ömrü

  Tek şarjda 20+ saate kadar aralıksız kablosuz kullanım için optimize edilen pil ömrü sayesinde, tüm gün ve gece boyunca tek şarj ile çalışın.

 • Yeni Seviye Konfor

  Atletizmden ilham alan yüksek performans kumaştan üretilmiş AirWeave kulak yastıkları ve kafa bandı ile rahatlığı hissedin.

 • Dayanıklı Çelik Kafa Bandı

  Çelik takviyeli hafif kafa bandı, kolayca tüm kafa boyutlarına uyum sağladığı için oyun boyunca konforu yaşayın.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile