n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Seçili Elektronik Ürünlerinde Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 30 - 31 Temmuz ve 1 Ağustos 2021 tarihlerinde Bilgisayar, Video Oyun, Konsol ve Fotoğraf Kamera kategorilerinden yapacakları alışverişlerde 200 TL’ye varan sepette ek indirim fırsatı yakalıyor.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli?
  • 22 TL Sepette Ek İndirim, 500 TL ve üzeri,
  • 80 TL Sepette Ek İndirim, 2.000 TL ve üzeri,
  • 200 TL Sepette Ek İndirim, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
Kampanya, Projeksiyon ve Aksesuarları, Oyun Konsolları, Fotoğraf Makinesi ve Video Kamera, Bilgisayar Bileşenleri, Çevre Birimleri, iPad & Tablet, Yazıcı, Tarayıcı ve Aksesuarları, Aksesuar & Yedek Parça, Modem & Ağ Ürünleri, Ofis Elektroniği, Sunucu ve Akesuarları, Konsol Aksesuarları, Konsol Oyunları , Fotoğraf Makinesi ve Aksesuarları, Video Kamera Aksesuarları, Lens, Objektif, Filtre, Tripod & Monopod, Çanta & Kılıf, Dizüstü Bilgisayar, Masaüstü Bilgisayar, Yedekleme Ürünleri kategorilerinde geçerlidir.
Kampanya ne zaman geçerli? Kampanya, 1 Ağustos 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan bir kereden fazla yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile