Büyük İşler Yapın

Galaxy Note 8 ile yepyeni bir şekilde iletişim kurun.

Ön Sipariş Ver

S Pen

Kendinizi ifade etmek için yepyeni bir yol:
S Pen

Kendinizi ifade ederken fark yaratmanın yolu S Pen'den geçiyor. Hislerinizi daha iyi göstermek için kendi emojilerinizi yaratın, fotoğraf üzerine el yazısıyla mesajlar yazın.

*Görüntü örnek amaçlıdır.

Hayattan büyük sonsuz ekran

6.3" ekranıyla, Note ailesinin en büyük ekranına sahip Galaxy Note 8, büyük resmi görmenize ve daha büyük işler yapmanıza olanak sağlar.

* Sonsuz Ekran: Çerçevesiz, uçtan-uca, tam ekran * Diagonal olarak ölçüldüğünde ekran boyutu tam dikdörtgende 6.3", yuvarlak köşeleri hesaba katıldığında 6.2"dir.

Performans

Büyük işler yapmak için yüksek performans

Birçok işlemi aynı anda yapsanız bile, Galaxy Note 8'in yüksek performanslı 10nm mobil işlemcisi ve 6 GB RAM'i sayesinde telefonunuz sorunsuz çalışır. Üstelik, kablosuz şarj cihazıyla güç daima yanınızda.

* Kablosuz şarj cihazı ayrı satılmaktadır.

Kamera

Düşük ışıkta bile parlak ve net fotoğraflar

Galaxy Note 8'in geniş açılı çift kamerası, düşük ışıkta parlak çekim özelliğiyle tüm beklentilerinizi karşılar. Telefoto kamerası size en yakın ve en uzak mesafedeki görüntüleri çekmeniz için 2x optik zoom sağlar. Her iki kamerada da bulunan optik görüntü sabitleyici özelliği ile zoom yaptığınız zaman bile net fotoğraflar çekersiniz.

* Dual Piksel sensör ve F1.7 objektif sadece geniş açı kamerada kullanılır. * Galaxy Note 8 ile çekilen görüntü.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile