n11

Samsung Galaxy S21 Serisi 5G Ön Alım Kampanyası Koşulları

Samsung Galaxy S21 Serisi 5G kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 14 Ocak - 11 Şubat 2021 (saat 23.59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye Mağazasından yapacakları Samsung Galaxy S21 5G (G991) veya Galaxy S21+ 5G(G996) veya Galaxy S21 Ultra 5G (G998) model cep telefonu (ürün) alışverişlerinde, kampanya koşullarını yerine getirmek kaydıyla, ön siparişe özel hediye fırsatlarından yararlanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 11 Şubat 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Samsung Türkiye Mağazasından 11 Şubat 2021 (23.59) tarihine kadar Samsung Galaxy S21(G991) veya Galaxy S21+ (G996) satın alan kullanıcılar Galaxy Buds Live (R180) hediye ürününden; Galaxy S21 Ultra (G998) satın alan kullanıcılar Galaxy Buds Pro (R190) hediye ürününden aşağıda açıklanan kampanya koşullarını yerine getirmeleri halinde faydalanabileceklerdir.
Aldığım ürün ve hediyem ne zaman teslim edilir?

Samsung Türkiye Mağazasından ilgili kampanya döneminde satın alınacak Samsung Galaxy S21 Serisi 5G ürünlerine istinaden hediye Samsung Galaxy Buds Live veya Galaxy Buds Pro ürünün ana ürünle aynı adrese 12 Şubat 2021 sonrasında gönderilmesi planlanmaktadır.

Ürün, Galaxy Buds Live ve Galaxy Buds Pro’nun teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir.

Hediye üründe stok sınırlaması var mı? Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung marka Galaxy Buds Live veya Buds Pro Kablosuz Kulaklıklar ve renkleri stoklarla sınırlıdır ve renk seçimi yapılamayacaktır. Kampanyaya katılan tüm satış noktalarında Samsung marka Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık stok adedi 3000’dir. (Siyah: 1400, Beyaz: 200, Bronz: 1400 adet) Galaxy Buds Pro Kablosuz Kulaklık stok adedi 1000’dir. (Siyah: 700, Gümüş: 100, Violet: 200 adet)
Kulaklık ve şarj cihazı kutuda yer alıyor mu? Kulaklık ve şarj cihazı kutuda yer almamaktadır ve ayrı satılır.
Samsung Galaxy S21 Serisi, 5G bağlantısı nedir? Samsung Galaxy S21 Serisi, 5G ile uyumludur. 5G bağlantısı, bulunulan konuma, mobil operatörüne ve operatör tarifesine göre değişiklik gösterebilir ve her ülkede veya her bölgede kullanılmayabilir. 5G bağlantısı hakkında daha fazla bilgi için lütfen mobil operatörünüz ile iletişime geçin.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.
Kampanyadan kimler faydalanabilir? Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan müşteriler, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir.
Aldığım ürünü iade edersem ne olur?

Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.

Kampanya yurt dışında da geçerli midir? Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.
Bu kampanyayı başka kampanyalarla birleştirebilir miyim? Kampanya n11.com’da yer alan diğer kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)

*n11.com ve Samsung kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile