n11

Samsung Galaxy Note20 Ultra Ön Alım Kampanyası Koşulları

Samsung Galaxy Note20 Ultra Ön Alım kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 5 Ağustos – 3 Eylül 2020 (23.59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye Mağazasından yapacakları Samsung Galaxy Note20 Ultra (N985F) model cep telefonu (Ürün) alışverişlerinde, kampanya koşullarını yerine getirmek kaydıyla, Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya, 3 Eylül 2020, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Samsung Türkiye Mağazasından 3 Eylül 2020 (23.59) tarihine kadar Samsung Galaxy Note20 Ultra (N985F) alışverişi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Kampanya Samsung Galaxy Note20 Ultra (N985F) model cep telefonunda geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyaya yalnızca faturada adı geçen kişi katılımcı olabilir. Kurumsal fatura ile satın alan n11 üyeleri, faturadaki toplam satın alınan ürün adedine bakılmaksızın, sadece 1 adet hediye kazanma şansını yakalayabilir. Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer başvurular reddedilecektir.
Aldığım ürün ne zaman teslim edilir? Ürün ve hediye Galaxy Buds Live teslimatı, 17 Ağustos 2020 ve sonrası için planlanmaktadır. Ürün ve Galaxy Buds Live’ın teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
Galaxy Buds Live hediyemi ne zaman teslim alırım? İlgili kampanya döneminde satın alınacak Samsung Galaxy Note20 Ultra ürünü ile hediye verilecek Samsung Galaxy Buds Live ürününün, ana ürünle aynı adrese 17 Ağustos 2020 sonrasında gönderilmesi planlanmaktadır.
Hediye üründe stok sınırlaması var mı? Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan Samsung Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık ve renkleri stoklarla sınırlıdır. Kampanyaya katılan tüm satış noktalarında Samsung marka Galaxy Buds Live Kablosuz Kulaklık stok adedi 4.000’dir (Mystic Bronze: 1.750, Mystic Black: 1.750, Mystic White: 500 adet).
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların kampanyadan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir).
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda, n11 üyeleri bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir.
Kampanya yurt dışında da geçerli midir? Kampanya, sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

*n11.com ve Samsung kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Tavsiye edilen satış fiyatları değişiklik gösterebilir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile