n11

Samsung Galaxy M31 Ön Alım AKG Y400 Kampanyası Koşulları

Aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Samsung Galaxy M31 Ön Alım kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 18 Mart – 31 Mart 2020 (23.59) tarihleri arasında, Samsung Türkiye Mağazasından yapacakları “Samsung Galaxy M31 (SM-M315F)” alışverişlerinde AKG Y400 Kablosuz Kulaklık kazanma fırsatı yakalıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 31 Mart 2020, 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Samsung Türkiye Mağazasından 31 Mart 2020 (23.59) tarihine kadar Samsung Galaxy M31 cihaz (SM-M315F) alışverişi yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.
Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir? Kampanya Samsung Galaxy M31 (SM-M315F) model cep telefonunda geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Kampanyadan aynı kişi en fazla bir ürün için yararlanabilir. Yapılan mükerrer alımlarda yalnızca 1 hediye ürün gönderilecektir. Kampanyadan kurumsal fatura ile satın alan n11 üyeleri yalnızca 1 adet hediye ürüne hak kazanabilir.
Aldığım ürün ne zaman teslim edilir? n11 üyeleri, kampanyaya katılarak ürün teslimatının ürün bedeli ödeme anında yapılmamasını kabul etmekte, ürün teslimatının 25 Mart 2020 ve sonrası için planlandığını bilmektedir. Ürün teslimat tarihleri, yaşanabilecek lojistik, teknik, idari izin/onay gecikmeleri ve mücbir sebep hallerinde ertelenebilir. Samsung gerekli bildirimleri web sitesi üzerinden duyuracaktır.
AKG Y400 Kablosuz Kulaklık hediyemi ne zaman teslim alırım? Kampanya kapsamında hediye olarak verilecek olan AKG Y400 Kablosuz Kulaklık, n11 üyelerinin satın aldığı Samsung Galaxy M31 (SM-M315F) ürünü ile birlikte gönderileecektir.
Hediye üründe stok sınırlaması var mı? Kampanya kapasamında hediye olarak verilecek AKG Y400 Kablosuz Kulaklık stoklarla sınırlıdır. (Stok adedi: 1.400 adet)
Hediye üründe renk seçeneği var mı? Kampanya kapasamında hediye olarak verilecek AKG Y400 Kulaklık ürününe ilişkin n11 üyeleri tarafından renk seçimi yapılamayacaktır; siyah, mavi, yeşil, pembe renklerinden biri ürün stok durumuna göre tüketicilere gönderilecektir. Hediye ürünün parasal değeri, farklı renk ve modelini talep etme hakkı bulunmamaktadır.
Kampanya hangi koşullarda geçersizdir? Samsung kötü niyetli olarak veya sahtekarlık, dolandırıcılık yapıldığı şüphesi bulunan ve kampanyaya katılım gerçekleştirdiği tespit edilen katılımcıların Kampanya’dan faydalanma haklarını iptal etme hakkına sahiptir. Bu kampanyadan faydalanılarak alınan ürünlerde iade kabul edilmeyecektir. (Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun’dan doğan istisnalar hariçtir.)
Aldığım ürünü iade edersem ne olur? Satın alınan ürünün iade edilmesi durumunda kullanıcı bu kampanya sebebiyle kazandığı hakkı iade edecektir. Telefonun iade edilmesi halinde hediyenin de iade edilmesi gerekmektedir.
Kampanya yurt dışında da geçerli midir? Kampanya sadece Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir.

*n11.com ve Samsung kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**Tüketiciler, kampanyaya katılarak bilgilerinin Samsung Gizlilik Politikası’na (https://www.samsung.com/tr/info/privacy/) uygun olarak elde edilmesini/toplanmasını, kaydedilmesini ve ilgili faydaların yerine getirilmesi amacıyla 3. kişilerle paylaşılmasını, aktarılmasını kabul ederler.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile