n11

Nasıl Kupon Kazanırım?

 • Şimdi Üye Ol, Alışveriş Yap

  5 Nisan - 16 Mayıs arasında yapacağın her alışverişten kupon kazan.
 • Her Alışverişinde Farklı Kuponları Kapma Şansı

  Ürünlerini teslim aldığında, Siparişlerim sayfasındaki “Alışverişi Tamamla” butonuna tıkla. Hesabına yüklenen kuponlardan birini seç,
  11 gün içinde kullanmayı unutma. Alışveriş yaptıkça kupon kazanmaya devam et!

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ramazan Ayına Özel Kupon Kampanyası nedir?

n11.com üyeleri, 5 Nisan – 16 Mayıs 2021 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 11 TL ve üzeri alışverişlerinden çeşitli tutarlarda indirim kuponları kazanma fırsatı yakalıyor.

Kuponu/Kuponları nasıl kazanabilirim?

16 Mayıs 2021 saat 23.59’a kadar 11 TL ve üzeri alışveriş yaparak kupon/kuponlar kazanılabilir.

Kuponu/Kuponları hesabıma nasıl yüklerim?

Yapılan alışveriş tutarına göre kazanılan kupon/kuponlar n11.com hesabına otomotik olarak yüklenir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

Hesaba yüklenen kuponları aktif hale getirmek için Hesabım > Siparişlerim sayfasından “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak alışverişi tamamlamak gerekir. Alışverişi tamamladıktan sonra kupon/kuponlar aktif hale gelir.

Alışveriş ve kupon tutarları nelerdir?

Alışveriş aralığına göre kazanılacak kupon adedi ve tutarları aşağıdaki gibidir:

 • 11 TL - 99 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL değerinde 1 kupon,
 • 100 TL - 249 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL ve 22 TL değerinde 2 kupon,
 • 250 TL - 499 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL ve 33 TL değerinde 3 kupon,
 • 500 TL - 999 TL arası alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL ve 55 TL değerinde 4 kupon,
 • 1.000 TL ve üzeri alışveriş yapan üyelerin hesabına 11 TL, 22 TL, 33 TL, 55 TL ve 111 TL değerinde 5 kupon yüklenecek.

Kuponu ne kadarlık alışverişlerde kullanabilirim?

 • 11 TL değerindeki kupon 125 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 22 TL değerindeki kupon 250 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 33 TL değerindeki kupon 375 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 55 TL değerindeki kupon 550 TL ve üzeri alışverişlerde,
 • 111 TL değerindeki kupon 1.250 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

*Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar, ödenen tutar üzerinden hesaplanacaktır. Ödenen tutara, kredi kartı vade farkı ile kredi kartı puanı, kargo bedeli ve diğer tüm indirimler dahil değildir. Tüm indirimler düşüldükten sonra yapılan ödeme tutarına göre kupon zincirine hak kazanılacaktır.

Hesabıma yüklenen kuponların hepsini kullabilir miyim?

Üyeler, her alışverişte hesaplarına yüklenen kuponlardan sadece bir tanesini ödeme aşamasında seçip kullanabilir. Diğer kuponlar hesaptan silinecektir.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, kampanya için belirlenen farklı sepet tutarı aralıklarından alışveriş yaparak kampanyadan birden fazla kez yararlanabilir.
*Kampanya tüketicilere yöneliktir. Kampanyadan ticari gaye ile yararlanıldığı ve ticari alımların tespiti halinde kupon yüklemesi yapılmayacaktır, yüklenen kuponlar iptal edilecektir.

Farklı tutarlarda kuponları nasıl kazabilirim?

Aynı alışveriş aralığından tekrar aynı tutarda kupon kazanılamaz. Aynı aralıkta yapılan alışverişlerden bir alt zincirde yer alan kupon/kuponların yüklemesi yapılır. Farklı tutarda kuponlar kazanabilmek için farklı tutar aralığında alışveriş yapılması gerekir.
Örneğin; ilk alışverişinizden 11 ve 22 TL değerinde kupon kazandınız. İkinci alışverişinizi de tekrar aynı aralıkta yaparsanız 11 ve 22 TL değerindeki kuponları değil, bir alt kupon zincirine ait 11 TL’lik kuponu kazanabilirsiniz.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazanılan kuponlar, aktif olduktan sonra 11 gün içinde kullanılmalıdır. 11 gün içinde kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir. Kupon/kuponlar alışveriş tamamlanma saatine göre aktif olur ve aktif olma saatinden itibaren 11 gün kullanım süresi vardır.

Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım?

Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden kupon kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, kupon kazanım bilgilendirme e-postası üzerinden üye olunduğunda kupon kazanma hakkı elde edilir.

Kuponlar hangi kategorilerde geçerli değildir?

Kazanılan kuponlar; Elektronik; Elektrikli Ev Aletleri; Yatırımlık Altın & Gümüş, Bebek Bezi & Islak Mendil, Oto Lastik, Toptan Satış, Toplu Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kuponlar, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kupon ve sepette ek indirim kampanyalarıyla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Tüm alışverişlerimden kupon kazanabilir miyim?

11 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizden kupon kazanabilirsiniz.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

Kupon kullandığım alışverişi iptal veya iade ettiğimde ne olur?

Kupon kullanılan alışveriş geciken kargolama sonrası iptal edildiğinde veya tamamı iade edildiğinde, hangi kupon kullanıldıysa kupon kullanım süresi devam ediyorsa üyenin hesabına tekrar yüklenir. Kupon kullanılan alışverişte kısmi iptal veya iade yapılan durumlarında ise kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve bu tarz hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

*n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile