n11

Sıkça Sorulan Sorular

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Philips Ütü ve Süpürgelere özel n11 indirim kuponu kampanyası nedir? n11 üyeleri, 31 Mayıs - 27 Haziran 2021 tarihleri arasında yapacakları 1.500 TL - 2.499 TL arasındaki Philips elektrikli süpürge veya ütü alımlarında n11 Süpermarket kategorisinde geçerli 100 TL, 2.500 TL ve üzeri Philips elektrikli süpürge veya ütü alımlarında ise 250 TL indirim kuponu kazanma şansı yakalıyor.
Kampanyaya nasıl katılabilirim? Kampanyadan yararlanmak ve kupon kodunu almak için “Kaydol Kazan” uygulamasına gidin. "n11 üzerinden” alanını seçin ve ürün bilgisinin yazılı bulunduğu fiş/faturanın fotoğrafının çekerek yükleyin.
Kampanyadan yararlanmak için alt limit nedir? Kampanyadan yararlanmak için tek seferde 1.500 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gereklidir.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? 27 Haziran 2021 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi ürünlerde geçerlidir?
  • 1.500 TL - 2.499 TL arasında Philips elektrikli süpürge veya ütü alımında 100 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri Philips elektrikli süpürge veya ütü alımında 250 TL indirim kuponu kazanılır.
Kampanyada stok sınırı var mı? Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir.
Kampanyaya katılmak için n11’e üye olmak zorunda mıyım? Kampanyadan yararlanmak için n11'e üye olmak gerekmemektedir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kupon / kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

***Kampanya ile ilgili detaylı bilgiyi “Kaydol Kazan” uygulaması üzerinden veya Philips Tüketici Danışma Hattı 0850 222 7 445’i arayarak alabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile