Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Philips Geri Ödeme Kampanyası nedir? Üyeler, 04 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında, kampanyaya dahil Philips televizyonlardan birini n11.com’dan satın almak ve kampanya katılım koşullarına uygun şekilde başvurmak şartıyla, seçtikleri televizyon modeline göre geri ödeme fırsatı yakalıyor.
Kampanya hangi TV modellerinde geçerli? Kampanya aşağıdaki Philips TV modellerinde geçerlidir.
Model Geri Ödeme Tutarı
49PUS7503 200,00-TL
50PUS6503 200,00-TL
50PUS7303 200,00-TL
55PUS6703 300,00-TL
55PUS7303 300,00-TL
55PUS7503 300,00-TL
55PUS7803 300,00-TL
65PUS6703 500,00-TL
Kampanyaya nasıl katılırım? Alışverişinizi yaptıktan sonra, faturanın üzerinde bulunan tarihten itibaren 7 gün içerisinde www.firsatayaginageldi.com adresinde bulunan kampanya web sitesine girin. Satın aldığınız Philips TV’nin seri numarası ve aktif olarak kullandığınız cep telefonu numaranızı kullanarak ana sayfa üzerinden başvuru formunda istenen bilgileri eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurun. Kendi adınıza düzenlenmiş olan alışveriş faturasının fotoğrafını çekerek veya tarayarak sisteme yükleyin ve ‘’Katılım Koşulları’’ ile “Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun Bilgilendirme Ve Onay Formu”nu kabul ederek kampanya düzenleyicisine online olarak gönderin. Başvuruların online olarak kampanya düzenleyicisine ulaşması ile birlikte katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları e-posta adreslerine ve de cep telefonu numaralarına başvurularının ulaştığına dair bilgilendirme e-postası ve SMS’i gönderilecektir.
Başvurumu 7 gün içerisinde yapmazsam ne olur? Üyelerin, 7 gün içerisinde kampanya katılım başvurusunda bulunmamaları, başvurularında alışveriş faturasını yükleyip göndermemeleri, kendilerinden istenilen bilgilerin tamamını veya bir kısmını eksik veya gerçeğe aykırı doldurmaları halinde, kampanya katılım başvuruları geçersiz sayılacak ve tüketiciler kampanya katılım haklarını kaybedeceklerdir.
Geri ödeme nasıl yapılacak? Geçerli olan başvurularda katılımcılar fatura tarihi itibariyle 60. (altmışıncı) ile 70. (yetmişinci) gün arası kampanya web sayfası olan www.firsatayaginageldi.com sayfasına giriş yaparak, TV seri numaraları ve başvuru esnasında kullandıkları ve başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefon numaralarını kullanarak sisteme tekrardan giriş yapmalı ve şahsi Türk Lirası banka hesap bilgilerini girmelidirler. Hesap bilgilerinin girildiği tarihi takiben 7 (yedi) iş günü içerisinde, Katılımcıların belirtmiş oldukları hesap numaralarına (Banka Adı, Şehir, Şube, Iban numarasına) eft/havale yoluyla hak kazanmış oldukları 100,00 TL, 200,00 TL, 300,00 TL, 500,00 TL veya 1.000,00 TL para geri ödemesi gerçekleştirilecek olup, yapılan para geri ödemelerin dekontları katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları e-posta adreslerine gönderilecektir ve de katılımcıların başvuru formunda belirtmiş oldukları cep telefon numaralarına para geri ödemelerinin gerçekleştiğine dair bilgilendirme SMS’i gönderilecektir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Her bir TV seri numarası ile sadece 1 (bir) başvuru gerçekleştirilebilir. Aynı seri numarası ile ikinci kampanya başvurusu yapılamaz, ibrazı halinde kabul edilmez, nakde çevrilemez, kaybolursa yenileri verilmez, depozito olarak veya bir hesaba ödeme yapmak için kullanılamaz. Üyeler, kampanya çerçevesindeki para geri ödeme promosyonuna katılma hakkından sadece 1 (bir) defa faydalanabilecek olup, birden çok alışveriş faturası ve neticeten kampanya katılım kodu olması, kampanyadan sadece 1 (bir) defa faydalanabilecekleri için, aynı kişinin ikinci defa kampanya katılım başvurusunda bulunması halinde başvuru geçersiz sayılacaktır.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya n11.com’da yer alan diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz, değişiklik talebinde bulunulamaz.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Yapılan alışverişin iadesi veya iptal edilmesi durumunda kampanyaya katılım hakkı tanınan seri numaraları geçerliliğini yitirir.
Nereden detaylı bilgi alabilirim? Detaylı bilgi için www.firsatayaginageldi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

*n11.com ve Philips’in her zaman, tek taraflı olarak Kampanya’yı sürekli veya geçici olarak durdurma, uzatma, kampanya koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkı saklıdır. Değişiklikler, yukarıda belirtilen web sitesinde ilan edilir edilmez yürürlüğe girecektir.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile