Nasıl Puan Kazanırım?

  • Qumpara uygulamasını
    mobil cihazına indir.
  • Kasa fişinin fotoğrafını çek
    ve uygulamaya yükle
  • Opet yakıt puan
    kazan

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kampanya hangi tarihler arasında ve hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya 01 Eylül 2018 – 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacak Philips markalı ütü, süpürge, mutfak aletleri ve Lumea IPL ürünleri alışverişlerinde geçerlidir.
Kampanyadan ne kadar kazanım elde edebilirim? 01 Eylül 2018 – 31 Ekim 2018 arasında, tek seferde yapacağınız 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL, 1.250 - 2.000 TL arası alışverişlerde 100 TL değerinde kampanyaya dahil Opet istasyonlarında geçerli Yakıt Puan hediye edilecektir.
Kampanyadan nasıl faydalanabilirim? Kampanyadan yararlanmak için Qumpara uygulamasının mobil cihazınıza indirilip fatura fotoğrafının uygulamaya yüklenmesi gerekmektedir.
Faturamın fotoğrafını en geç ne zaman gönderebilirim? Kampanyaya katılmak için yapılan alışverişin fişinin/faturanın en geç 5 gün içerisinde uygulama içerisinden gönderilmesi gerekmektedir. Daha sonra gönderilen faturalar ödül kazanamaz.
Yakıt puanlar hesabıma ne zaman yüklenir? Kazanılan hediye yakıt puanlar müşterilerin cep telefonuna 10 iş günü içerisinde yüklenecektir.
Yakıt puanlar ne zamana kadar geçerli? Yakıt puanlar 20 Aralık 2018 tarihine kadar kampanyaya dahil OPET istasyonlarında sadece benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilir.
Yakıt puanlarımı nasıl kullanabilirim? Müşterilerin puanlarını OPET istasyonlarında harcayabilmesi için ödeme sırasında cep telefonu numarasını ve cep telefonuna gelen puan harcama şifresini OPET istasyonlarındaki market görevlisine iletmesi gerekmektedir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Aynı kullanıcı kampanyadan sadece 1 kez yararlanabilir.

* Kampanya stoklarla sınırlıdır. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşteriler cep telefonu numaralarının Opet Petrolcülük A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Kampanyaya katılan katılımcının, adına fatura düzenlenen kişi olması gerekmektedir. Ürünün iade edilmesi halinde tüketicinin, bu Kampanya Koşulları kapsamında aldığı hediyeyi veya Kampanya kapsamında hak kazandığı hediye bedelini de iade etmesi gerekmektedir. Opet, Philips ve Qumpara uygulaması kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile