n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kedi & köpek aksesuarlarına özel sepette indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 12 – 15 Ekim 2021 tarihinde Kedi & Köpek Aksesuarları kategorilerinden yapacakları 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde 15 TL sepette ek indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 15 Ekim 2021 saat 23.59’a kadar 150 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? 15 Ekim 2021 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Ek yüksek indirim tutarı nedir? Kazanılabilecek en yüksek indirim tutarı 15 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya Kedi > Kedi Kumu & Kedi Tuvaleti
Kedi > Kedi Kıyafeti
Kedi > Mama Kabı & Suluk
Kedi > Kedi Kapısı & Flap
Kedi > Tasma & Künye
Kedi > Oyuncaklar
Kedi > Kedi Evleri & Yatakları
Kedi > Tırmalama Tahtası ve Evi
Kedi > Çanta & Taşıma
Köpek > Tasma & Künye
Köpek > Köpek Kıyafeti
Köpek > Yatak Kulübe & Taşıma
Köpek > Köpek Oyuncakları
Köpek > Mama Kabı & Suluk
Kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 150 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile