n11 Öneriyor: PatiCo Kedi Kumu

Kediniz için doğal ve güvenilir
bentonit kedi kumu

Yüksek Emiş Kapasitesi

İçinde bulunan minerallerin moleküler yapısı sayesinde bentonit sıvıyı tamamen emer. Kedinizin tuvalet kabı her zaman temiz ve kuru kalır.

Süper Topaklanma

PatiCo, anında topaklanarak sıvının tuvalet kabının altında birikmesini ve oluşabilecek kötü kokuları engeller.

Kolay Temizlik

PatiCo ile kum temizliği çok basitleşir. Kumda oluşan topakları kürekle kolayca alabilir, bakteri oluşumunu engelleyebilirsiniz.

%100 Doğal ve Çevre Dostu

Yüksek kaliteli bentonitten üretilen PatiCo, kedinize zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içermez.

Antialerjik

%99 tozdan arındırılmış PatiCo’nun kaliteli kumu sayesinde, kediniz kadar sizin de sağlığınız güvence altında.

Ekonomik Tüketim

Kedinizin tuvalet kabını temizlemek için kumun tamamını değiştirmenize gerek kalmaz. Topakları temizledikten sonra kum eklemeniz yeterlidir.

Blog11

 • Kedi Kumu ile İlgili Merak Ettiğiniz Her Şey

  Kedi Kumu ile İlgili Merak Ettiğiniz Her Şey

  Evdeki minik dostunuz kediler için sahip olmanız gereken bazı kedi bakım ürünleri bulunmaktadır. Kedi kumu da bu ürünlerin başında gelmektedir.

  Devamını oku »
 • Yavru Kedi Bakımı İçin İhtiyaç Duyacağınız Ürünler

  Minik, masum yavru kedilerin ailenizin yeni üyesi olarak hane nüfusuna katılması her zaman heyecan verici ve eğlencelidir.

  Devamını oku »
 • Kedi Nasıl Yıkanır?

  Kedi Nasıl Yıkanır?

  Kedilerin kendilerini temiz ve bakımlı tutma konusunda usta oldukları aşikar; ancak sizin de bir noktada devreye girmeniz ve tabiri caizse bir “bahar temizliğine” ön ayak olmanız gerekiyor.

  Devamını oku »

Eğer evcil hayvan olarak kedi besliyorsanız, kedi kumunun kedi bakımındaki yerini ve önemini biliyorsunuz demektir. Bilmeyenler için tekrar hatırlatalım: Doğru kedi kumu kullanımı, temizliğine fazlasıyla önem veren kedinizin tuvalet ihtiyaçlarını hijyenik bir biçimde gidermesine vesile olarak sağlığını koruma altına almakla kalmaz, aynı zamanda ev içerisindeki temizlik ve düzenin korunmasına olanak sağlar. Elbette bunca marka ve çeşit arasından hem sizin, hem kediniz için en doğru kedi kumunu seçmek pek de kolay olmayabilir. Neyse ki Patico kedi kumu, kendini rakiplerinden ayıran özellikleri sayesinde bu seçimi evcil hayvan sahipleri için kolaylaştırıyor.

Patico Kedi Kumunun Özellikleri Nelerdir?

Patico bentonit kedi kumunun ilk olarak öne çıkan özelliği, yüzde 99 oranında tozdan arındırılmış olmasıdır. Kedi sahipleri iyi bilir; bir kedi kumu bentonit olduğu zaman ortaya çıkan en büyük sorun, kedi kumu kabına döküldüğü zaman toz çıkartarak hem kedinizde hem sizde alerjik reaksiyonlara yol açabilmesidir. Yüzde 99 tozdan arındırılmış Patico sayesinde kedi kumunu gönül rahatlığıyla dökmeniz ve temizlemeniz mümkün. Bununla birlikte yüzde 100 doğal ve çevre dostu bir ürün olan Patico, kedinize zarar verebilecek hiçbir katkı maddesi içermediği gibi bünyesinde bulunan doğal mineraller ve moleküler yapı sayesinde yüksek sıvı emme kapasitesine sahiptir. Anında topaklanan ve katılaşan Patico kedi kumu silika kumlara kıyasla çok daha kolay temizlenir. Kedi kumu kabını daima kuru ve temiz tutmanıza yardımcı olan bu ürün sayesinde ekonomik bir kedi kumu kullanımı elde etmeniz mümkün.

Patico Kedi Kumunun Özellikleri Nelerdir?

Patico Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Patico kedi kumunun kullanımı, sandığınızdan da daha kolaydır ve kedi tuvaleti temizleme işlemini büyük ölçüde kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır. Kullanımdan önce kedinizin kum kabının temiz ve kuru olduğundan emin olun. Dilerseniz kedi tuvaleti örtüsü kullanarak, dilerseniz de doğrudan tuvaletin içine dökerek kullanacağınız Patico kedi kumunu kaba 7 santimetre yüksekliğine gelecek şekilde yerleştirin. Kum eksildikçe ağzını kapalı tuttuğunuz kedi kumu poşedinden yine 7 santime denk gelecek şekilde kum eklemeniz yeterli olacaktır. Elbette kedi kumu kullanımı esnasında evcil hayvan sahiplerinin aklına gelen bir diğer soru da, kedi kumu nasıl temizlenir oluyor. Patico kumu temizlemek için yapmanız gereken tek şey, topaklanan kumu kedi kumu küreği yardımıyla toplayarak çöpe atmaktır. Yüksek kaliteli bentonitten üretildiği için sıvıyı çok hızlı bir biçimde emen Patico, kedi kumu çeşitleri arasında bu özelliği ile bir adım öne çıkmaktadır.

Patico Kedi Kumu Nasıl Kullanılır?

Patico Kedi Kumu Fiyatları Ne Civarda?

Söz konusu kedi kumu önerileri olduğu zaman Patico kedi kumu kullananlar, onu güvenle tavsiye etmekten geri kalmıyor. Sıvıyı kısa sürede absorbe etmesi, anında topaklanması, kötü kokuları engellemesi ve uzun süreli kullanımda kusursuz kuruluk sağlaması ile avantajlı bir kullanım sunan bu ürün, her şeyden önce kedi tuvaleti içerisinde bakteri oluşumunu engelleyerek kedinizin sağlığını daima önceliklendirmenize olanak sağlar. Patico kedi kumu fiyatları, avantajlı paketler halinde satıldığı için piyasa standartları ile kıyaslandığında oldukça ekonomik olarak karşımıza çıkıyor. İkili paketler halinde temin edebileceğiniz Patico kedi kumu ile hem bütçe dostu hem güvenilir bir kedi kumu alışverişi yapmanız mümkün. n11.com güvencesi ve önerisi ile alacağınız Patico kedi kumu sayesinde kediniz mutlu, siz mutlu! E daha ne olsun?

Patico Kedi Kumu Fiyatları Ne Civarda?

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile