n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Her 250 TL’ye 20 TL Sepette Ek İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 15 Ocak 2021, saat 23.59'a kadar Outdoor & Kamp kategorilerinden yapacakları her 250 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL sepette ek indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? Outdoor & Kamp kategorilerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL sepette ek indirim fırsatı sepette yansıyacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 15 Ocak 2021, saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kampanya, Outdoor & Kamp Giyim kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyadan kazanacağım en yüksek indirim tutarı nedir? Kampanyada en yüksek indirim tutarı 80 TL’dir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, bu kampanyadan yalnızca bir kez faydalanabilir.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

* n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

** n11.com'un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile