n11

Windows 10 Home Nedir?

Daha hızlı bir açılış, gelişmiş bir Başlangıç Menüsü, birden çok aygıtta işlerinizi yapabilmeniz için yeni yollar ve çevrim içi eylemler için hazırlanmış yeni tarayıcı özelliklerini Windows 10 Home ile keşfedin!

Hızlı ve uyumlu Windows 10’la beraber bir aygıttan diğerine sorunsuzca geçerek eşsiz bir deneyim yaşayın.

Sadece Size Özel

Windows 10 sayesinde aygıtınız sizi tanır ve varlığınızı gerçek kişisel yollarla onaylar. Windows Hello ile aygıtınız sizi adınızla karşılar ve giriş ekranında parola hatırlama veya yazma zahmetinden kurtarır.

Çok Seveceğiniz Yenilikler

Yerleşik daha fazla güvenlik özelliğiyle bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyabilirsiniz. InstantGo gibi teknolojiler sayesinde bilgisayarınızı hemen çalıştırabilir ve kaldığınız yerden başlayabilirsiniz.

Aynı Anda Birden Fazla İş

Windows 10 Home ile aynı ekranda birden fazla işi ustalıkla yapabilme şansını yakalarsınız. Ekranınız kalabalıklaştığında ise daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturabilir, sadece istediğiniz ögelerle çalışabilirsiniz. Ayrıca, tüm bildirim ve önemli ayarlarınız da ulaşılması kolay bir ekranda toplanır.

Yepyeni Bir Tarayıcı: Microsoft Edge

Doğrudan web sayfaları üzerine yazabilir, bağlantı ve notlarınızı başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Okuma görünümüyle dikkatinizi dağıtan şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz. Ayrıca, geliştirilmiş adres çubuğu sayesinde aradıklarınızı kolayca bulabilirsiniz.

Geliştirilmiş Ekran Özellikleri

Windows 10’da ekran özellikleri kolay gezinmeye uygundur ve uygulamalar en küçük ekrandan en büyüğüne kadar sorunsuzca uyum sağlar.

Oyun ve Xbox Keyfi

Xbox One oyunlarınızı Windows 10 PC, dizüstü bilgisayar ve tabletinizde oynayın! Game DVR özelliğiyle kahramanınızın mükemmel hareketlerini kaydedebilir ve arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile