n11

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Kozmetik ve Kişisel Bakım Ürünlerinde İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 13 - 16 Mayıs 2022 tarihleri arasında, Kozmetik ve Kişisel Bakım kategorilerinden yapacakları 300 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %10 sepette ek indirim kazanıyor.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? 16 Mayıs 2022 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya; Kozmetik ve Kişisel Bakım kategorisinde geçerlidir.
Kampanya aşağıdaki kategorilerde geçerli değildir.
Saç Şekillendirme > Saç Kurutma ve Fön Makinesi
Saç Şekillendirme > Saç Düzleştiricisi
Saç Şekillendirme > Saç Maşası
Saç Şekillendirme > Saç Şekillendirme Seti
Erkek Bakım Ürünleri > Tıraş Makinesi
Erkek Bakım Ürünleri > Tıraş Makinesi Aksesuarları
Kadın Bakım Ürünleri > Epilatör
Sağlık ve Medikal Ürünleri
Cinsel Ürünler
En yüksek indirim tutarı nedir? En yüksek indirim tutarı 200 TL’dir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı koşulları sağlasa bile indirim kazanılamaz.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim? Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.
Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim? Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve İş bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

*n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile