Can Dostunuza Özel

İhtiyaç duyduğu besinleri içeren kedi ve köpek mamaları

Irklara Özel Sağlıklı Beslenme

Kedi ve köpeklerin uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmesi için ırklarının ihtiyaçlarına yönelik beslenmeleri önemli. İçeriği, minik dostunuzun cinsine göre belirlenen mamalarla, ihtiyaç duyduğu besinleri ona verebilirsiniz.

Ürüne Git

Kuru Mamalar

Küçük dostunuzun her gün tükettiği mamayı sevmesi şart. Onun damak tadına ve ihtiyaçlarına uygun kuru mama çeşitlerini n11’den uygun fiyata alabilirsiniz.

Ürüne Git

Yaş Mamalar

Ona bayılacağı lezzetli bir ödül vermeye ne dersiniz? Balıktan tavuğa, can dostunuzun sevdiği tatlar, marka çeşitliliğiyle n11.com’da sizi bekliyor.

Ürüne Git

Özel İhtiyaçlara Göre Beslenme

Bazı kedilerin özel ihtiyaçları olabilir. Veterineriniz küçük dostunuzun yaşına veya hassasiyetlerine göre beslenmesini tavsiye ettiyse, ona hem seveceği hem de sağlıklı bir mama seçmeniz önemli.

Ürüne Git

Ağırlıklara Göre Beslenme

Minik dostunuz artık o kadar da minik değil mi? O zaman onun sağlığını tehlikeye atmayacak diyet bir mamayla kilo kontrolü sağlayabilirsiniz. Köpeğinizin ağırlığına uygun mamayı n11'de bulabilirsiniz.

Ürüne Git

İlginç ve Akıllı Ürünler

Kedi ve köpeklerin farklı ihtiyaçlarına yönelik ilginç ürünler de n11.com’da! Köpeğinizin hem eğlenmesi hem diş sağlığı için kauçuk kemikler, kedinizin enerji atması için çeşitli oyuncaklar indirimli fiyatlarla sizi bekliyor.

Ürüne Git

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile