Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Evcil Hayvan kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 11-13 Ocak 2019 arasında Evcil Hayvan ürünlerinde 'Kedi Elbiseleri ve Köpek Elbiseleri' kategorilerinde tek seferde gerçekleştirdikleri 100 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde anında 11TL indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanabilirim? 13 Ocak 2019 saat 23:59’a kadar 100 TL ve üzeri alışveriş yapılarak indirim kazanılır.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Kampanya yalnızca 'Evcil Hayvan ürünlerinde Kedi Elbiseleri ve Köpek Elbiseleri' kategorilerinde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kişi, kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilir. İlk alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
Maksimum kazanılacak indirim tutarı nedir? Maksimum kazanılacak indirim tutarı 11 TL'dir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerde indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce, üye olunduğunda kampanyaya katılma hakkı elde edilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.

*n11.com'un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile