Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

%11 Anında İndirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 10 Ağustos - 12 Ağustos tarihleri arasında Kadın Giyim & Aksesuar, Erkek Giyim & Aksesuar, Düğün, Davet, Organizasyon ve Fantezi Giyim kategorilerinden tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerinde %11 anında indirim kazanıyor.
Kampanyadan nasıl yararlanırım? 300 TL ve üzeri olan alışverişlerde sepet tutarı üzerinde 11% anında indirim uygulanacaktır.
Kampanya ne zamana kadar geçerli? Kampanya 12 Ağustos 2018 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerli? Kadın Giyim & Aksesuar, Erkek Giyim & Aksesuar, Düğün, Davet, Organizasyon ve Fantezi Giyim kategorilerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim? Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

*n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile