İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’nin Avantajları

 • 6 aya varan vadelerle kredili ödeme
 • Tahsis Ücreti Yok

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile Nasıl Ödeme Yaparım?

İstediğiniz ürüne anında ulaşabilmek için aşağıdaki adımları takip edin, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile kolayca ödeme yapın.

 • Seçiminizi Yapın

  Sepetinizdeki ürünleri satın almak için
  n11.com’un ödeme sayfasında
  "İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi"ni seçin

 • Kolayca Başvurun

  İş Bankası üyelik bilgilerinizle giriş yaparak İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi seçeneğini seçin

 • Krediyi Kullanın

  İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi için istediğiniz vadeyi seçin ve bilgilerinizi kontrol edin. Ödemeyi Onayla ve Sepete Dön butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayın

Kredimi Ne Zaman Kullanabilirim?

Adımları tamamlayıp Ödemeyi Onayla ve Sepete Dön butonuna tıkladıktan sonra
sepet tutarınız kadar İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi onaylanır ve n11.com hesabınıza aktarılır.

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların cevapları aşağıda

İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi nedir? n11.com’da 750 TL – 15.000 TL arasındaki alışverişlerinizi 6 aya varan vade seçenekleri ile rahatça tamamlamanıza olanak sağlayan bir ödeme yöntemidir.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ni hangi alışverişlerimde kullanabilirim? n11.com’dan yapacağınız 750 TL- 15.000 TL arası Yatırımlık Altın & Gümüş ve Uçak Bileti kategorileri haric tüm alışverişlerinizde İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi’ni kullanabilirsiniz.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile nasıl ödeme yaparım? Ödeme adımına geldiğinizde, İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi seçeneğini işaretleyip “Ödeme Yap” butonuna tıkladığınızda İş Bankası’na ait güvenli kredi başvuru sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada Müşteri Numaranız ve İnternet Şubesi şifrenizi girerek krediye başvurabilirsiniz. Şifrenizi unuttuysanız “Şifrem Yok/ Unuttum” butonundan şifrenizi hemen alabilirsiniz. Başvurunuz onaylandığı anda ödemeniz alınır ve yeniden n11’e yönlendirilirsiniz.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kullanmak için İş Bankası müşterisi olmam gerekiyor mu? İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi kullanmak için İş Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişlerde iptal veya iade yapabilir miyim? Ürün iadelerinde standart prosedür geçerlidir. İade talebiniz n11 tarafından onaylandığında ürün bedeli krediniz ile ilişkili İş Bankası hesabınıza aktarılır.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi ile yaptığım alışverişi iade edersem kredim otomatik olarak kapanır mı? Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iptal/iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebiniz olursa 0850 724 0 724 İş Bankası Telefon Şubesi’ni arayarak, İşCep’ten, İnternet Şubesi’nden ya da isbank.com.tr’de yer alan “Bize Ulaşın” adımından kayıt oluşturarak kredinizi kapatabilirsiniz. Sipariş tarihinizden kredi kapama tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olacaksınız.
İş Bankası Anında Alışveriş Kredisi başvurum neden reddedildi? Kredi başvurularınız İş Bankası tarafından değerlendirilmektedir. n11.com’un kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi yoktur.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile