n11
  • Şimdi Üye Ol, Mobil Uygulamayı İndir

    13 - 21 Ocak arasında yeni üyelere özel Hoş Geldin Kuponu Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor.
  • Mobile Özel Kuponu Kullan, İndirimden Yararlan

    100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu ödeme sayfasında seç, 21 Ocak'a kadar alışverişini 25 TL indirimle yap.

Hoş Geldin Kuponun Hesabında

25 TL indirimi kaçırma

Kuponu Gör

Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya hakkındaki bütün detaylar ve aklınıza takılabilecek soruların cevaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sana Özel Hoş Geldin Kuponu kampanyası nedir?

13-21 Ocak 2022 tarihleri arasında n11.com’a yeni üye olan her kullanıcının hesabına n11.com mobil uygulaması üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL değerinde kupon yüklenecektir.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Kupon; Elektronik (Bilgisayar, Telefon & Aksesuarları, Televizyon & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Video Oyun & Konsol, Fotoğraf & Kamera, Elektrikli Ev Aletleri), Bebek Bezi & Islak Mendil, Fotokopi Kâğıdı, Bebek Maması, Bebek Bakım ve Sağlık, Kedi & Köpek Maması, Süpermarket, Otomotiv Yedek Parça, Araba, Lastik, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, 21 Ocak 2022, saat 23.59'a kadar kullanabilirsiniz.

Kuponu nasıl kullanırım?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, kuponu yalnızca bir kez kullanabilir. Kupon tek kullanımlıktır ve bölünemez.

İptal/iade süreci nasıl oluyor?

n11 üyeleri, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon üyelerin hesabına tekrar yüklenir. Üyelerin, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Mağaza, üyelerin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

*Kupon, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

**n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

***n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile