Sıkça Sorulan Kampanya Soruları

Kampanya ile ilgili aklına takılan tüm soruların cevapları aşağıda

Hobi & Oyuncak kategorisinde 150 TL ve üzeri alışverişlerde %5 sepette ek indirim kampanyası nedir? n11.com üyeleri, 02 - 03 Şubat 2019 tarihlerinde Hobi & Oyuncak kategorisinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %5 sepette ek indirim kazanıyor.
Kampanyadan en fazla ne kadar indirim kazanabilirim? Kampanyadan kazanılacak maksimum indirim tutarı 100 TL’dir.
Kampanya hangi kategorilerde geçerlidir? Hobi & Oyuncak kategorisinde geçerlidir.
%5 sepette ek indirim için ne kadarlık alışveriş yapmam gerekir? 150 TL ve üzeri alışverişlerde sepet toplamından anında %5 indirim düşülecektir.
Kampanya ne zamana kadar devam ediyor? Kampanya 03 Şubat 2019 23:59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Kampanya kapsamında n11.com üyesi olarak yapılan alışverişlerden indirim kazanılır. Misafir girişiyle yapılan alışverişleri tamamlamadan önce üye olunduğunda indirim kazanma hakkı elde edilir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.
İndirim kullandığım alışverişte iptal veya iade süreci nasıl oluyor? İptal ve iade durumlarında indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.

* n11.com, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

** n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

Güvenlik Kodu

Kuponu yüklemek için lütfen güvenlik kodunu doğrulayın.

Güvenlik Kodu - Aşağıdaki resimde yer alan kodu giriniz.

Resmi Yenile