Hakan Akkaya imzası taşıyan parfümler ilk defa n11.com'da

Karşınızda, uluslararası başarılara imza atan moda tasarımcısı Hakan Akkaya ve dünyanın sayılı koku uzmanlarından Bihter Türkan Ergül iş birliğiyle tasarlanan çok özel iki parfüm. Sanattan ilham alan iris çiçeğinin ön planda olduğu Black Iris, Akkaya’nın kendi karakteriyle özdeşleşleşiyor. Kadınlara özel Artemisia ise ünlü modacının kız kardeşi Hazal Akkaya’nın güçlü karakterinden esinlenerek hazırlandı.

Artemisia

Sonsuz sevginin kokusu Artemisia, dünün huzurunu ve yarının umudunu taşıyor. Kalıcı kokusuyla, sizi zarif ve gizemli bir çiçek bahçesinde ağırlıyor. Lavantanın huzuru, fesleğenin temizliği ve limonun ferahlığıyla teninizde bir bahar coşkusu yaratıyor. Kişnişin baharatlı dokunuşlarını ise karanfil, tarçın ve yaseminin gizemi tamamlıyor. Zıtlıktan doğan uyumu temsil eden Artemisia, kadınların korkusuz ruhunu ve narin bir çiçeğin romantizmini bir araya getiriyor.

Black Iris

Güçlü, cesur ve gizemli bir koku: Black Iris. Aşkın karşı konulmaz çağrısını içeren özel esansı, bir gülüşün sıcaklığını, ilk bakışın heyecanını anlatıyor. Bergamotun buruk tadı, lavantanın serin esintisi, sedir ağacının odunsu nüansları ve yanık vanilyanın izleri bu gizemli kokuda. Tüm bu büyüleyici notaları, amberin cüretli aroması ve doğal ağaç kabuklarının yıllara meydan okuyan kokusu takip ediyor. Hem kadın hem erkekler için uygun olan bu parfüm ile sıcak ve aşk dolu bir kokuya sahip olabilirsiniz.

Blog11

  • Hakan Akkaya Parfümleri İlk Kez n11.com’da!

    Biri dünyaca ünlü modacı Hakan Akkaya diğeri ise dünyanın sayılı koku uzmanlarından biri olan Bihter Türkan Ergül. Bu iki isim tarafından yaklaşık üç yılı aşkın bir süredir üzerinde çalışılan parfümler nihayet satışan sunuldu.

    Devamını oku »